Úvod

V Nízkych Tatrách, priamo v Demänovskej doline je situovaný hotel Sorea SNP. V zime je to vyhľadávaná lokalita najmä vďaka stredisku Jasná, ponúka tiež výlety do známych jaskýň a vhodný terén na letnú turistiku.

Vybavenie a služby hotela

Reštaurácia, denný bar, kaviareň, biliard, stolný tenis, požičovňa a úschovňa športových potrieb, detská herňa. Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Parkovanie pred hotelom na kamerou monitorovanom parkovisku zdarma.Nové WELLNESS EUPHORIABazénový svet: - relaxačný bazén (hydromasážne trysky, vodné chrliče, perličková sedacia masáž, podhladinové svietidlá) - oddychový bazén Whirlpool (vodopád, hydromasážne trysky, dnová vzduchová perlička, perličková masáž,      podhladinové svietidlá) - detský bazén (vodný ježko, fontánky, podhladinové svietidlá) - detský oddychový bazén (detské atrakcie, vodné delo, šmýkalky, podhladinové svietidlá) - ochladzovací bazén (na ochladzovanie návštevníkov po pobyte v saunách) - Kneippov šliapací kúpeľ (procedúra na povzbudenie krvného obehu) Saunový svet: - detská sauna 60° - parná sauna AROMA – 8 osôb - infrasauna carbo – 2 osoby - suchá sauna 60° – 8 osôb - suchá sauna 90° – 12 osôb Masáže Hydromasážna vaňa Oddychová zóna Fitness

Poloha

Hotel sa nachádza priamo v stredisku Jasná, v tesnej blízkosti zjazdovky Biela púť. Blízke okolie ponúka bohaté možnosti výletov, zberu lesných plodov, návštev Demänovskej jaskyne Slobody i Demänovskej Ľadovej jaskyne. Termálne kúpaliská Bešeňová 30 km, Liptovský Ján 25 km, Aquapark Tatralandia 20 km.

Celková cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou. Jedno dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma, zľavy pre deti platia pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Celková cena nezahŕňa

Miestny poplatok (platba na mieste). Príplatok za neobsadené lôžko v dvojlôžkovej izbe. Príplatok za rodinnú izbu pri obsadení 3 a menej osobami.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu.

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby (niektoré s možnosťou prístelky), kúpeľňa, WC, SAT TV, rádio, telefón. V hoteli sú aj rodinné izby tzv. generačná izba v zložení 2 dvojlôžkové izby prepojené dverami (sú bez balkónu na vyvýšenom prízemí) alebo rodinná izba ako jedna väčšia miestnosť s 2 lôžkami a možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči (izba má balkón). K dispozícii je aj apartmán v zložení 2-lôžková spálňa a obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek, izby sú oddelené dverami (nemá balkón). Detská postieľka zdarma. 

Poznámka

V hoteli nie je povolené ubytovanie so zvieraťom.

Balíček 2

Ubytovanie s polpenziouubytovanie na 2 - 7 nocí, polpenzia

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov | Nastavenia cookies

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2024, Všetky práva vyhradené | utorok, 21. mája 2024