PARKOVANIE PRI LETISKU V BRATISLAVE

I. PONUKA :  Parkovanie priamo na letisku M. R. Štefánika, Bratislava II:

Charakteristika parkoviska: ka­pacita parkoviska P2: 670 miest, kapacita parkoviska P1: 106 miest, nekryté, nestrážené parkovisko, zabezpečené rampami. Rezer­vácia parkovacieho miesta nie je možná. 

Vzdialenosť od terminálov: pešia

Otvorené: 24/7
Tel.: +421 2 3303 6261, +421 904 270 624
E-mail: parking@bts­.aero

Krátkodobé parkovanie

Cenník parkoviska P1 pred terminálom  
15 minút (vyloženie a naloženie cestujúcich a batožiny) zadarmo
1 hodina 5 €

Dlhodobé parkovanie

Cenník hlavného parkoviska  P2  
5 minút zadarmo
1 hodina
Každá ďalšia začatá hodina
1 deň 28 
2–3 dni 35 
4–5 dní 40 
6–7 dní 45 € 
8–12 dní 55 € 
každý ďalší deň 20 

Prevádzkový poriadok parkoviska na stiahnutie tu.

Zaplatiť v hotovosti alebo kreditnou kartou možno v automatických platobných staniciach nachádzajúcich sa na parkovisku, v odletovej a príletovej časti terminálu, alebo priamo u operátora v pokladni na parkovisku P2.

Zaplatiť za parkovanie treba pred odchodom z parkoviska. Po úhrade parkovacieho lístka je potrebné opustiť parkovisko P1 a P2 do 15 minút od zaplatenia, inak Vám bude zarátaná ďalšia začatá hodina.

Ihneď po zaparkovaní je prvých 15 minút (parkovisko P1) alebo 5 minút (parkovisko P2) zadarmo, ak klient do tohto času parkovisko opustí.

Držitelia ZŤP preukazu majú umožnené 2-hodinové parkovanie na parkovisku P1 a P2 zadarmo. Pri odchode z parkoviska je potrebné ukázať ZŤP preukaz operátorovi na parkovisku P2. V prípade dlhodobého parkovania platí pre držiteľov ZŤP štandardný cenník.

 

II. PONUKA – Parkovanie pri letisku MONTI - Pestovateľská 4 Bratislava :

Parkovisko s kapacitou vyše 100 parkovacích miest sa nachádza len 5 minút (cca 1200m) od letiska v Bratislave, je monitorované kamerovým systémom, zabezpečovacím zariadením a je pre Vás k dispozícii 24 hodín denne. Transfer na letisko a späť na parkovisko pre Vás tiež zabezpečujeme a je bezplatný a to aj v nočných hodinách.

Ideálna poloha par­koviska. Prichádzate k nám zo smeru Trnava? Tak po opustení diaľnice prejdete 400m a po 50 tich sekundách ste u nás, teda skôr, ako by ste išli priamo na letisko. Na parkovisku máme veľký informačný panel s aktuálnymi odletmi a príletmi lietadiel, takže máte informácie o tom či let ide načas, mešká alebo bol zrušený, a tak tiež sú tam informácie o tom, či je už Vaša brána otvorená, uzavretá alebo lietadlo už odletelo. V prípade, ak neodlietate z letiska, ale chcete z nášho parkoviska pokračovať do mesta využitím MHD, tak máte k dispozícii podrobný aktuálny prehľad odchodov prípadne meškanie autobusov z najbližšej zastávky MHD.

Transfer na letisko Bratislava a späť realizujeme komfortným 9-miestnym mikrobusom, takže odvezieme celú posádku Vášho automobilu naraz, vrátane Vašej aj nadrozmernej batožiny. Vozidlá pre transfer na letisko Bratislava sú trvale k dispozícii na parkovisku. K dispozícii máme dva priestranné mikrobusy, takže na rozdiel od konkurencie, vieme realizovať prepravu aj väčšieho počtu osôb naraz. 

V prípade potreby Vám zabezpečíme aj transfer pre max.4 osoby na Hlavnú železničnú stanicu Bratislava, Trnavské mýto (Dom odborov), autobusovú stanicu Mlynské Nivy, letisko Schwechat-Viedeň, prípadne aj na iné Vami požadované miesto. Cena za jednu jazdu v rámci Bratislavy je 10,–€, na letisko Schwechat-Viedeň 45,–€ a z letiska Schwechat-Viedeň na parkovisko 50,– € ( tejto cene je zahrnutý vjazd na parkovisko prílety letiska Schwechat a čakanie na klienta max.1 hod.). Požiadavku takéhoto transferu je potrebné uviesť pri vypisovaní rezervácie prostredníctvom nášho rezervačného systému. Vozidlo pre transfer bude pristavené na parkovisko na dátum a čas príchodu uvedený v rezervácii.

Parkovisko sa nachádza len 300m od obchodného centra IKEA, AVION a 30m od obchodného centra KORZO (len prejdete na druhú stranu ulice) a môžete si nakúpiť drobnosti, ktoré potrebujete so sebou na dovolenku alebo na cestu domov. My Vás s odvozom radi počkáme, kým si tieto drobnosti nakúpite. V obchodnom centre sú obchody ako napr. BILLA, TABAK, športové potreby a pod.

Ceny sú prijateľné pre každého a v prípade, že ste u nás už v minulosti parkovali a rezerváciu si urobíte v dostatočnom časovom predstihu, tak je cena najnižšia v porovnaní so spoločnosťami, ktoré poskytujú podobnú službu. Ceny uvedené v cenníku sú konečné a nie sú zavádzajúce, ako niektorých iných spoločností. Urobte si rezerváciu a presvedčte sa sami. Cena, ktorú budete mať na potvrdení o rezervácii je pre nás záväzná a konečná. V prípade, ak je Váš prílet do Bratislavy meškajúci (z dôvodu zlého počasia, štrajku, technickej poruchy a pod.), tak do 24 hodín od pôvodne plánovaného príletu neúčtujeme žiadny príplatok k cene parkovania.

Kladieme dôraz na zabezpečenie Vášho vozidla, a to tým, že služba je na našom parkovisku 24 hodín denne, parkovisko je monitorované kamerovým systémom, akýkoľvek pohyb po parkovisku je signalizovaný obsluhe parkoviska, ktorá v prípade potreby môže aj zasiahnuť, a v neposlednom rade, auto vydáme len osobe, ktorá auto u nás zaparkovala. Areál prevádzkujeme vo vlastných priestoroch oplotených pevným betónovým nerozoberateľným oplotením. Ak chcete mať automobil v bezpečí aj voči poveternostným živlom, tak máme k dispozícii samostatné uzamykateľné garáže. Z dôvodu bezpečnosti ostatných vozidiel na parkovisko prijímame len vozidlá s rozmerom max. 2,3 × 4,8 m. Vozidlá s väčším rozmerom a ani dodávkové vozidlá nebudú prijaté na parkovisko ani s platnou rezerváciou. Disponujeme len štandardnými parkovacími miestami, ktoré nie sú vhodné na parkovanie takýchto nadrozmerných vozidiel. V prípade záujmu o parkovanie nadrozmerného vozidla kontaktujte našu obsluhu parkoviska na čísle +421248201344.

car charging icon 2png  Dobitie elektromobilu zdarma. Vlastníte elektromobil? Môžete si ho počas Vášho parkovania bezplatne dobiť. Je pre Vás na tento účel pripravená zásuvka 230V/16A. Nabíjanie je k Vašej batérii šetrné, pretože ide o pomalé nabíjanie nízkym prúdom. V prípade, ak nemáte vlastný adaptér, tak poplatok za nabíjanie je 10,– € (možnosť pripojenia konektoru Typu 1– Yakazi aj Typu 2– Mennekes našim káblom). V prípade, ak je Vaše vozidlo s konektorom typu CHAdeMO, CCS2 alebo Tesla Superchanger, tak je potrebné si priniesť vlastný nabíjací adaptér pripojiteľný do zásuvky 230V, pretože naše parkovisko nemá takéto káble k dispozícii. V prípade potreby rýchleho nabitia batérie Vášho elektromobilu je v tesnej blízkosti parkoviska (500m) možnosť využitia rýchlonabíjacej stanice, kde si batériu môžete dobiť na 80% už do 1 hodiny.

Vysvetlivky:

Počet dní - počet dní parkovania, pričom za deň sa považuje aj začatý deň, t.j. napr. 25 hodín = 2 dni

Transfer na letisko a späť je bezplatný.

Doplatok za parkovanie nad rámec rezervácie je 10,–€/deň. Ceny sú s DPH.

 

Parkovanie vo Viedni

INFORMÁCIE O LETISKU SCHWECHAT

Cestujete s navigačným zariadením? V takom prípade využite nasledujúce údaje, aby ste našli letisko:

ADRESA

SÚRADNICE

Spolocnost: Flughafen Wien

Ulica: Einfahrtsstraße

PSC: 1300, miesto: Wien-Flughafen

N 48°7'29''

E 16°33'27''

Naplánujte si svoju cestu aj online  tu.
 

PRI PRÍJAZDE VLASTNÝM OSOBNÝM VOZIDLOM POUŽITE:

  • diaľnicu A4 zo severu a východu,diaľnicu A2 a rýchlostnú cestu S1 na diaľnicu A4 z juhu,

  • diaľnicu A1, A21 a rýchlostnú cestu S1 na diaľnicu A4 zo západu.


Z Bratislavy sa na letisko dostanete diaľnicou A6 (Nord-Ostautobahn) a A4 (Ost-Autobahn), ktorá vedie priamo k Letisku Viedeň. (čas jazdy: približne 45 minút, trasa: približne 66 Km).

Zákazníci sa môžu so svojimi otázkami obrátiť na zamestnancov letiska pri dvoch informačných pultoch v odletovej hale (terminál 1,  terminál 3) a jednom informačnom pulte v príletovej hale. Okrem toho sú vám naši zamestnanci k dispozícii aj v termináli a v priestore brán.

V prípade otázok týkajúcich sa letu máte k dispozícii 24-hodinovú telefonickú službu na čísle: +43–1–7007–22233.

Cenník

    Parkplatz C     Parkhaus 3/4  
  4-dňové   65 €  85 €
  8-dňové   75 €  95 €
15-dňové     105 €  165 €

 

 

 

 

Ceny platné od 01.05.2017

Plán parkoviska – Schwechat

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt parking at vienna airport"

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov | Nastavenia cookies

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2024, Všetky práva vyhradené | utorok, 21. mája 2024