Rýchly popis:

Čiastočne zrekonštruovaný hotel charakteristický príjemným personálom a kvalitnou kuchyňou. Nechýba mu ani kľudnejšie zázemie pre rodiny s deťmi, ale lokalita  rušného strediska s nekonečnými možnosťami zábavy a oddychu, kde zábava končí v skorých ranných hodinách, láka do hotela predovšetkým aktívnych dovolenkárov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY  

Poloha: cca 300 m od krásnej rozľahlej pláže Playa de Lloret, priamo v centre strediska Lloret de Mar, 2 km od zábavného vodného parku Water World, 40 km od Girony a približne 80 km od Barcelony. V tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú obchody, reštaurácie, kaviarne, bary a diskotéky. Autobusová stanica, ktorá ponúka pravidelné spojenia do okolitých miest Blanes, Tossa de Mar, Girona a Barcelona, je od hotela vzdialená len 5 minút chôdze. Letisko v Barcelone je vzdialené 90 km. Hotel: vstupná hala s recepciou, výťah, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia, bar, kaviareň, vonkajší  bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne. Pre hostí sú pripravené denné a večerné animačné programy, showcooking, môžu využiť fitnescentrum, biliard (za poplatok), stolný tenis (za poplatok) a požičovňu bicyklov (za poplatok). Wi-Fi internetové pripojenie v spoločných priestoroch zdarma. Izby: vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), klimatizáciu, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, trezor (za poplatok), minibar (za poplatok) a balkón s posedením. Stravovanie: polpenzia - raňajky a večera formou bohatých bufetových stolov, voda a víno k jedlu v cene. Možnosť výmeny večere za obed (nutné nahlásiť na recepcii hotela deň dopredu do 18.00 hod.). Možnosť doobjednať si plnú penziu za príplatok. Pláž: krásna široká piesočnatá verejná pláž ocenená Modrou vlajkou. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok, sprchy k dispozícii zdarma. Ponuka vodných športov od miestnych poskytovateľov k dispozícii za poplatok. Pláž lemuje živá promenáda s barmi a reštauráciami, ideálna aj na romantické večerné prechádzky. Doprava:leteckáV cene je zahrnuté: 7x ubytovanie  s vybraným stravovaním, letecká doprava Bratislava – Barcelona - Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok pre osoby od 2 rokov 25 EUR, pobytová taxa od 0,66 EUR do 1,32 EUR/osoba/deň (podľa kategórie hotela, platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Ostatné doplatky: plná penzia 40 EUR/os./7 nocí, 10 EUR/1.dieťa 2-12 rokov/7 nocí, 20 EUR/2.dieťa 2-12 rokov, 1/1 izba 155 EUR/7 nocí. Upozornenie: z uvedených cien nie je možné uplatniť zľavu pre firemných partnerov.

Typ stravy:polpenzia/plná penziaInformácie o krajine a stredisku: Španielsko Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone. COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier. Lloret de Mar Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky akvapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 85 minút. Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami - návšteva najznámejších atrakcií architekta A. Gaudího spojená s predstavením hudby a farebných svetiel pri Barcelonských fontánach. Kláštor Monsterrat - návšteva najvýznamnejšieho pútnického miesta Katalánska v srdci národného parku. Andorra - návšteva malebného štátu v panenskej prírode Pyrenejí spojená s nádhernými výhľadmi a lacnými nákupmi bez colných poplatkov. Girona - romantické starobylé mesto s jedinečnou architektúrou a gotickou katedrálou. Water World - akvapark pre deti aj dospelých so širokou ponukou gigantických toboganov. Marineland - očarujúci vodný svet s mnohými bazénmi, tobogánmi a malou ZOO.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov | Nastavenia cookies

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2024, Všetky práva vyhradené | pondelok, 22. júla 2024