Úvod

5-dňový letecký zájazd

Perex

Lesk Londýna si vás dokáže podmaniť cez Big Ben, Picadilly Circus, Westminster, Trafalgar Square, obrovským kolesom "London Eye", rušnými ulicami a typickým aristokratickým šarmom. Slávne je kráľovské observatórium Greenwich, kde prechádza nultý poludník a rozdeľuje tak Zem na východnú a západnú pologuľu. Za bránami tohto svetového mesta leží historické mesto Oxford so svoju slávnou univerzitou a nesmrteľným príbehom Harryho Pottera ako aj Windsor, kde uvidíte sídlo kráľovskej rezidencie a kaplnky. 

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu vrátane letiskových a servisných poplatkov. Letiskové transfery (v prípade odletu mimo Bratislavy). Transfer letisko – hotel – letisko. Celodenný autokarový výlet do Windsoru a Oxfordu. Vstup do kráľovského sídla vo Windsore, 4 x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami. Sprievodcu CK SATUR.  

Ubytovanie

4x ubytovanie v hoteli 3*.

Stravovanie

4x raňajky.

Celková cena nezahŕňa

Doplatok za 1/1.Prepravu počas pobytu v Londýne. Vstupy a cestovné poistenie.  

Poznámka

Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.   

Doprava

Letecká.

1. deň

Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Prehliadku Londýna začneme v časti City, kde navštívime Katedrálu sv. Pavla, prejdeme sa po Tower Bridge a deň zakončíme prehliadkou bývalej zbrojnice a obávanej väznice Tower of London. Návrat do hotela.

2. deň

Dnes nás čaká prechádzka Westminstrom: Buckinghamský palác (v prípade dostupnosti možnosť sledovať výmenu stráží), Parlament, Big Ben, Westminster Abbey, London eye, Trafalgar Square, Picadilly Circus. Návrat do hotela.

3. deň

Po raňajkách sa vyberieme na výlet do historického Oxfordu, univerzitného mesta, kde sídli prestížna Oxfordská univerzita, patriaca medzi najlepšie na svete. Práve priestory tejto univerzity inšpirovali autorku kníh o Harrym Potterovi k vytvoreniu čarodejníckej školy Rokfort. Prehliadka mesta. Pokračujeme do Windsoru, mesta s dlhou a veľmi bohatou históriou. Prehliadka kráľovskej rezidencie a kaplnky. Návrat do hotela.

4. deň

Výlet do Greenwichu, prehliadka Kráľovského Observatória, nultý poludník. Plavba po Temži z Greenwichu do Westminstru. Pokračovanie prehliadkou štvrte Kensinghton, koncertná sála Royal Albert hall a možnosť návštevy technického, prírodovedného, či umelecko-historického múzea. Návrat do hotela.

5. deň

Možnosť návštevy múzea Madame Tussauds alebo Britského múzea, resp. voľno na nákupy na známej Oxford street. Transfer na letisko, odlet z Londýna, transfer do Bratislavy.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov | Nastavenia cookies

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2023, Všetky práva vyhradené | sobota, 4. februára 2023