Úvod

11 - dňový letecký zájazd.

Perex

Na úžasnom ostrove Zanzibar, v Indickom oceáne, vás privítame miestnym welcome drinkom, čerstým kokosom. S nami zažijete jedinečný západ Slnka na dhow lodičkách v Nugwi, pečenie palaciniek na miestnom trhu v hlavnom meste Stone Town a nezabudnuteľný výlet na ostrov Memba.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Bratislavy. 8x  ubytovanie v 4* plážovom rezorte s polpenziou. Obed počas celodenného výletu. Vstupy uvedené v programe. Celodenný výlet do rezervácie Jozani a na koreninové plantáže. Poldenný výlet do Stone Townu a na Prison Island. Všetky miestne transfery. Služby miestneho a slovensky hovoriaceho sprievodcu CK SATUR. Servisný poplatok 390 EUR.   

Ubytovanie

4* hotel.

Stravovanie

Poplenzia.

Celková cena nezahŕňa

Povinné doplatky: pobytovú taxu cca 10 USD (platí sa v hoteli), vstupné víza Tanzánia 50 USD (vybavuje a platí sa po prílete pri vstupe). Ostatné doplatky: príplatok za jednolôžkovú izbu 500 EUR, stravu a nápoje nad rámec uvedený v programe. Fakultatívne aktivity. Cestovné poistenie.

Doprava

Letecká.

1. deň

1. - 2. deň: Odlet z Bratislavy a ranný prílet na čarovný Zanzibar. Ubytovanie v plážovom rezorte. Čaká nás prvá prechádzka po nádhernej pláži, vynikajúce domáce jedlo, či skutočne dych berúci západ slnka.

3. deň

Individuálne voľno a oddych v plážovom rezorte.

4. deň

Dnešný deň nás čaká skvelý celodenný poznávací program. Vydáme sa preskúmať nádhernú prírodnú rezerváciu  Jozani. Hneď pri vstupe nás očarí krásny mahagónový   les. Počas prehliadky lesa, budeme môcť pozorovať rôzne  druhy vtáctva, ale hlavne vzácny endemit, Guerézu červenú zanzibarskú. Čaká nás tradičný Svahilský obed   a zastávka na koreninových a ovocných plantážach. Práve korenie je pre ostrov veľmi typické a pestuje sa tu už od 16. storočia. Návrat do rezortu.   

5. deň

Preplavíme sa na Prison Island. Pochmúrna história ostrova, ktorý bol najprv domovom pre otrokov a neskôr pre chorých obyvateľov je už dávno preč a teraz predstavuje domov pre nádherné korytnačky veľké. Poobedný návrat do rezortu.

6. deň

6. - 7. deň: Tieto dni si doprajeme jedinečný relax, prechádzky a oddych na krásnych piesočnatých plážach, vynikajúce jedlo, exotické ovocie, či osviežujúce miešané drinky v skvelom plážovom rezorte. Pre tých aktívnejších tu bude možnosť vyskúšať potápanie či šnorchlovanie, alebo absolvovať rôzne výlety loďou v okolí.

7. deň

8. - 11. deň: Po odhlásení z hotela sa poobede presunieme do Kamenného mesta (UNESCO). Na mieste, kde sa mimochodom 5. septembra 1946 narodil svetoznámy Freddie Mercury, určite navštívime aj krásnu katedrálu Sv. Jozefa, ktorú postavili francúzsky misionári a miestni stavitelia v románskom slohu. Nevynecháme ani starú pevnosť na pobreží, ktorá je od roku 1700 postavená na mieste, kde pôvodne stál portugalský kostol Následný presun na letisko a nočný let do Bratislavy.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2019, Všetky práva vyhradené | streda, 24. apríla 2019