Výnimočný komplex rozliehajúci sa na skalnatom útese ponúka fascinujúce výhľady na more. Od vlastnej kamienkovej pláže je vzdialený 200m. Štýlové biele domčeky obklopené kríkmi ruží pripomínajú tradičné talianske dedinky. Tento komplex je ideálny pre vysnívanú, bezstarostnú dovolenku s rodinou alebo s kamarátmi.

Vybavenie:

Vstupná hala s recepciou, internetový kútik, stánok s novinami, vonkajší bazén pre dospelých, detský bazén, shuttle bus na pláž, parkovisko, plážový volejbal, tenis, mini futbalové ihriská, lukostreľba, vodné bicykle, aerobik, stolný tenis, posilňovňa, animácie, slnečník a lehátka na pláži zadarmo.

Možnosť zapožičania plážovej osušky za 10€.

Ubytovanie:Štandardne zariadené klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, kúpeľňa (WC, sprcha), sušič na vlasy, SAT-TV, minibar, veranda alebo balkón. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných. Stravovanie:Hotel sa ponúka s plnou penziou. Počas jedál majú klienti nárok na vodu alebo víno. Presný popis dostanete v hoteli po príchode. Jedenkrát týždenne sú organizované Kalábrijské večere s možnosťou ochutnávky typických pokrmov. Možnosť aj bezlepkovej stravy. Oficiálna kategória:****Naše hodnotenie:****: Jedinečný komplex si Vás získa svojou výbornou polohou, čarovnými výhľadmi a vynikajúcimi gastronomickými službami. Toto miesto je ako stvorené pre strávenie letnej dovolenky.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2019, Všetky práva vyhradené | štvrtok, 18. júla 2019