Lara, ktorá sa nachádza len 10 minút jazdy od Antalye a medzinárodného letiska, je špeciálny turistický región priamo uprostred stredomorského pobrežia Turecka. So svojou nádhernou plážou, borovicovými lesmi, priťahuje pozornosť blízkosťou centra mesta Antalya a letiska. Nadherný rezort Titanic Beach Lara v Antalyi, pripomínajúci zaoceánsku loď Titanic, obklopený zelenými záhradami s výhľadom na krištálovo čisté vody Stredozemného mora.

*ŠPECIÁLNY SILVESTROVKÝ PROGRAM * NOVOROČNÁ GALA VEČERA 31.12.2022 V CENE*

"Ideálny čas pre strávenie dokonalej dovolenky aj počas zimnej sezóny."

Vybavenie:24-hodinová recepcia, bezplatne Wifi, môže sa pochváliť množstvom vynikajúcich reštaurácií vrátane medzinárodných a la carte reštaurácií a klasickej tureckej reštaurácie. Na mieste je tiež niekoľko skvelých barov a lobby, kde môžete stráviť večer a vychutnať si osviežujúce nápoje a zábavu. Hostia sa môžu tešiť na omladenie v kúpeľoch BeFine, ktoré sa pýšia parným kúpeľom, saunou, ľadovou jaskyňou, krytým bazénom s rozlohou 300 m², vyhrievaný detský bazén pre najmenších, relaxačnou miestnosťou a vaňou, športové aktivity a vonkajšie bazény pre dospelých a deti vrátane bazéna s toboganmi. Vonkajší nočný klub Ocean Disco s tancami a večernou show.Ubytovanie:

Štýlové izby ponukajú centralnú klimatizáciu, vaňu so sprchou alebo vaňu, fén, stôl, dvojlôžkové manželské alebo oddelené postele, bezplatne Wifi, telefón, SAT/TV, trezor, minibar, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, súkromný balkón. .

Stravovanie:hotel sa ponúka s ALL INCLUSIVE Oficiálna kategória:*****Naše hodnotenie:*****: Lara sa odohráva na skvelom mieste, kde sa známy vodopád Düden vlieva do mora. Parky na oddych v celom pobrežnom pásme, pláž Lara, vidiecke kaviarne a výstavy pod holým nebom priniesli región atraktívnejším. Či už cestujete s rodinou, priateľmi alebo milovanou osobou.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov | Nastavenia cookies

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2022, Všetky práva vyhradené | štvrtok, 8. decembra 2022