Úvod

10-dňový letecký zájazd.

Perex

Predstavujete si raj ako tropický prales obklopený tyrkysovými plážami, bielym pieskom, koralovými útesmi, exotickým vtáctvom a s ponukou ovocia od výmyslu sveta? Pridajte k tomu všadeprítomné korytnačky slonie, z ktorých si niektoré pamätajú aj 19. storočie, konštantnú teplotu okolo 30 stupňov a neopísateľne krásnu vôňu plumérií a iných exotických kvetín. Objavte s nami skutočný raj na Zemi – Seychely.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z Viedne s prestupom. Servisné poplatky. Transfery BA – letisko – BA. Miestne transfery. Presuny medzi ostrovmi loďou. 8× ubytovanie v 3/4 plážových hoteloch s polpenziou. Výlety a vstupy podľa programu. Služby miestneho sprievodcu a sprievodcu CK SATUR. 

Ubytovanie

3* / 4* plážové hotely.

Stravovanie

polpenzia

Celková cena nezahŕňa

Stravu a nápoje neuvedené v programe, fakultatívne aktivity, príplatok za jednolôžkovú izbu 1270 EUR a cestovné poistenie.

Doprava

Letecká z Viedne.

1. deň

Odlet z Viedne. 

2. deň

Prílet do pozemského raja – na súostrovie Seychely. Z Mahé sa presunieme loďou na druhý najväčší ostrov Praslin. Ubytovanie v plážovom hoteli, kde si oddýchneme po ceste.

3. deň

Spoznávanie tohto tropického raja začneme po raňajkách, výletom do národného parku Vallée de Mai, ktorý je zapísaný do zoznamu UNESCO. Okrem množstva endemickej flóry a fauny tu nájdeme aj typický znak týchto ostrovov, jedinečný kokosový orech Coco de Méer. Je taký vzácny, že bez certifikátu a povolenia je zakázané ho vyvážať zo štátu. Poobede sa pozrieme na proces „výroby“ čiernych sladkovodných perál a nevynecháme ani možnosť nákupov. Návrat na ubytovanie, večera.

4. deň

Po raňajkách sa vyberieme na 3 malebné ostrovčeky v blízkosti Praslinu – Cousin, Curieuse a St. Pierre. Prvý z nich, Cousin, je známy ako ostrov vtákov. Na Curieuse navštívime múzeum a mangrovníky, no nevynecháme ani návštevu pláže. Pri St. Pierre bude možnosť šnorchlovania v priezračnej vode, ktorá nás príjemne osvieži. Návrat na ubytovanie, večera.

5. deň

Dnes nás čaká najkrajšia pláž na svete! Vyberieme sa na celodenný výlet na ostrov La Digue. Začneme družstvom L´Union, kde uvidíme proces výroby kokosového oleja, vanilkové plantáže a obrovské suchozemské korytnačky slonie, ktoré sú najbližšími príbuznými korytnačiek z Galapágov. Môžu vážiť až 100 kg a dožívajú sa až 100 rokov, keďže tu nemajú nepriateľov. Po ich kŕmení sa vyberieme na najkrajšiu pláž sveta, Anse Source D´Argent. Čaká nás biely piesok, koralové útesy, žulové skaly a teplá voda Indického oceánu. K tomu si navyše môžeme dopriať kokosovú vodu z čerstvého kokosu, ktorý otvoria priamo pred nami. Naozaj sa budeme cítiť ako v raji. Návrat na ubytovanie, večera.

6. deň

Po raňajkách sa presunieme späť na hlavný ostrov Mahé. Ubytujeme sa v hoteli na pláži a vychutnáme si dokonalý relax.

7. deň

Pred nami je celodenný výlet po Mahé. Zavítame do Victorie, hlavného mesta, ktoré nesie známky britskej a francúzskej kolonizácie. Fakultatívne budeme mať možnosť navštíviť aj botanickú záhradu. Presunieme sa na miesto, kde sa vyrába najznámejší a najchutnejší seychelský rum, Takamaka – po ochutnávke možnosť nákupov. Návrat na hotel, večera.

8. deň

Oddych na pláži, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

9. deň

Oddych na pláži, možnosť ďalších fakultatívnych výletov.

10. deň

V skorých ranných hodinách transfer na letisko, odlet do Viedne.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2020, Všetky práva vyhradené | piatok, 27. novembra 2020