V skratke o hoteli

Štvorhviezdičkový rezort Baia dei Pini sa nachádza v obľúbenej časti severnej Sardínie, ktorá je počas letných prázdnin cieľom mnohých turistov. Budoni je preslávené svojimi plážami a tiež tým, že je skvelým východiskovým bodom pre objavovanie okolitých miest. V rezorte Baia dei Pini si počas letnej dovolenky na Sardínii každý nájde to pravé – pláž Budoni vzdialenú len cca 300 metrov, bazény, reštaurácie a bary. Pre deti je pripravených množstvo aktivít a zábavy a počas leta tu má cestovná kancelária Satur aj svoj animačný tím Planet Fun.

Poloha

Rezort Baia dei Pini, ktorý tvorí hlavná budova a malé vilky, je od mestečka Budoni vzdialený cca. 800 metrov. Budoni sa môže pochváliť strategickou polohou medzi zálivom Orosei a Costa Smeralda, je známy pre svoje biele pláže a nedotknutú prírodu. Letisko v Olbii sa nachádza vo vzdialenosti cca. 35 kilometrov.

Dĺžka transferu

Cesta z letiska do hotela Baia dei Pini trvá 30 minút.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTELRezort Baia dei Pini je tvorený hlavnou budovou s recepciou a záhradnými vilkami s izbami. V areáli nájdete reštauráciu, lobby bar, obchodík. Slnečné lúče si užijete na terase. Ak máte radi pohyb, k dispozícii je požičovňa bicyklov. Zabaviť sa môžete v amfiteátri. Hotel nezabúda ani na najmenších návštevníkov, preto je priestor pre bábätká otvorený 24 hodín. Pre tých, ktorí potrebujú aj počas dovolenky ostať v kontakte s okolitým svetom prostredníctvom internetu, je v lobby bare Wi-Fi zdarma.REŠTAURÁCIEK rezortu Baia dei Pini patrí hlavná reštaurácia a Grill reštaurácia, ktorá je zdarma. Ak v nej chcete stráviť večer je nutná rezervácia. Podávajú sa jedlá z miestnej a národnej kuchyne. Hotel má aj lobby bar.BAZÉNYDva bazény sú s barmi. Slnečníky a ležadlá pri bazéne sú zdarma. Pre najmenšie deti je určený areál s ihriskom, bazénikom a miestnosťou pre bábätká.ŠPORT & ZÁBAVANa aktívny oddych počas dovolenky v rezorte Baia dei Pini sú určené tri tenisové kurty, futbalové ihrisko, stolný tenis, fitnes, lukostreľba, vodná gymnastika, aerobic a plážový volejbal. Pre hostí sú pripravené aj animácie.WELLNESS & SPADokonalé uvoľnenie si môžete vychutnať na masážach, ktoré sú za poplatok.TIPY NA VÝLETYPočas letnej dovolenky na Sardínii stojí za návštevu súostrovie La Maddalena, obľúbenou lokalitou je Costa Smeralda a tiež ostrov Korzika. Prípadne si môžete ísť nakupovať do neďalekého mesta San Teodoro.

Ubytovanie

Izby v hlavnej budove aj záhradných vilkách sú zariadené sardínskym vidieckym štýlom. K vybaveniu patrí kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, klimatizácia, SAT TV, telefón, trezor (zdarma), chladnička (v deň príchodu 2 fľaše vody). Väčšina izieb má balkón alebo terasu.TYPY IZIEBRezort Baia dei Pini má k dispozícii niekoľko typov izieb:Dvojlôžkové izby majú rozlohu 20 metrov štvorcových a možnosť jednej prístelkyŠtvor­lôžkové izby majú rozlohu 27 metrov štvorcových a poschodovú posteľRodinné izby majú rozlohu 30 metrov štvorcových a dve prepojené dvojlôžkové izby s dvomi sociálnymi zariadeniami 

Stravovanie

Stravovanie v rezorte Baia dei Pini je formou all inclusive:

All inclusive

Raňajky formou bufetu (7:30–9:30 h)Obedy formou bufetu (12:45–14:00 h)Večere formou bufetu (19:45–21:30 h) Počas jedál minerálka, čapované pivo, víno a nealkoholické nápojePočas dňa v baroch káva, čapované nealko nápoje, víno a voda Snacky v grill bare (11:00 – 12:00 h a 17:00 – 18:00 h) 

Pre deti

Komplex bazénovŠpeciálna časť s detským bazénom, záhradou a ihriskomCestovná kancelária Satur má v hoteli počas letných mesiacov júl a august svoj animačný tím Planet Fun:Mini klub je pre deti od 4 do 12 rokovBfree (buď voľný) pre juniorov zabaví tínedžerov od 14 do 17 rokovMinidisco a fotenie s delfínomTematické dni – Pirátsky poklad, Indiánske leto, Miniolympiáda, Obľúbený rozprávkový hrdina, atď.Tvorivá dielnička – maľovanie tričiek, origami, facepainting, modelovanie balónov(Pod)vodné šibalstvá a pieskové dobrodružstvክportové hry, turnaje, zapožičanie kajakovVečer zábavné show v amfiteátriDetské menu, detská stolička a postieľkaDetské ihrisko s trávnatým povrchomDojčenské služby v dojčenskom kútiku (zdarma) – miestnosť so sterilizátormi, ohrievačmi fľašiek, mikrovlnkou, prebaľovacím pultom a stoličkamiŠpeciálna detská strava – zeleninový vývar, malé cestoviny, čerstvé mlieko, jogurt, džemy, ovocie a inéVÝHODY PRE RODINY2 deti do 12 rokov zdarmaMožnosť ubytovania 2+2

Pláž

Oblasť Budoni je známa svojimi krásnymi bielymi plážami, o čom sa presvedčíte aj sami. Široká pláž s bielym pieskom a s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 300 metrov od hotela Baia dei Pini. Plážový servis – slnečník a dve ležadlá na izbu, je od tretej rady zdarma. Plážové osušky sú za poplatok. Vyskúšať si môžete aj vodné športy, ktoré sú tiež za poplatok.

Cena zahrňuje

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10,11 alebo 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta CK.

Povinné doplatky

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pre deti do 2 rokov sú doplatky vo výške 50 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako dva roky 190 eur na osobu. Na mieste sa platí pobytová taxa.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas letnej dovolenky na Sardínii vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke CK.

Upozornenie

V niektorých provinciách Talianska je miestnymi úradmi zavedená pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste v ubytovacom zariadení, väčšinou v prvý alebo v posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta (nie cestovnej kancelárie ani ubytovacieho zariadenia). Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania v konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 – 4 EUR/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad o zaplatení.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096| IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2017, Všetky práva vyhradené | pondelok, 25. septembra 2017