Stravovanie
Polpenzia
Doprava
Letecky z Košíc
Program
1. deň: odlet z Košíc do Tel Avivu, Jeruzalem - Múr nárekov, transfer do hotela, večera a nocľah v Betleheme
2. deň: raňajky, Betánia – mestečko Marty, Márie, Lazara a Šimona, Jericho, Betánia – miesto krstu
„kde Ján krstil“, kúpanie v Mŕtvom mori - Ein Boqeq, večera a nocľah v Betleheme.
3. deň: raňajky, Betfage, Olivová hora: Pater Noster - kostol Otče náš, Dominus Flevit, Getsemanská záhrada, popoludní kúpanie v Mŕtvom mori – pláž Qalya, večera a nocľah v Betleheme.
4. deň: presun do Haify, kúpanie v Stredozemnom mori, Nazaret: Bazilika Zvestovania a kostol Sv. Jozefa, večera a nocľah v Nazarete.
5. deň: raňajky, hora Tábor, okolie Galilejského jazera, Hora Blahoslavenstiev, Tabgha: kostoly Rozmnoženia chlebov a Primátu Sv. Petra, Kafarnaum, večera a nocľah v Betleheme.
6. deň: raňajky, Jeruzalem – Krížová cesta, Bazilika Božieho hrobu: Golgota a miesto Zmŕtvychvstania, kúpanie v Mŕtvom mori – Qalya, večera a nocľah v Betleheme.
7. deň: raňajky, prehliadka Betlehema: Pole Pastierov, Bazilika narodenia, kúpanie v Mŕtvom mori – pláž Qalya, večera v beduínskom stane, nocľah v Betleheme.
8. deň: raňajky, odlet z Tel Avivu do Košíc

Pútnicky zájazd je spojený s každodennou svätou omšou
Sprievodca zájazdu si vyhradzuje právo na zmenu programu!
Cena zahŕňa
Letenka Košice – Tel Aviv – Košice, letiskový poplatok, palivový príplatok, 7 x ubytovanie v 3* hoteli s vlastným soc. zariadením, polpenzia formou švédskych stolov, autobusový transfer počas pobytu, sprievodca zájazdu.
Cena nezahŕňa
Komplexné cestovné poistenie 16 EUR – uhrádza sa v CK pri prihlasovaní na zájazd. Po prílete do Izraela sa platí sprievodcovi 120 USD, ktoré zahŕňajú: vstupy podľa programu, vstupy na súkromnú pláž pri Mŕtvom mori – pláž Qalya, večera v beduínskom stane, vstupy v Izraeli, obslužné a audiosystém.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2019, Všetky práva vyhradené | štvrtok, 18. júla 2019