Cestujte v uzatvorenej skupine bez prestupu na letiskách, s ľuďmi s negatívnym testom na covid. Čo tak vymeniť zlé správy a upršané počasie za päťmetrové odstupy na pláži s bielym pieskom, usmiatych ľudí v šnorchloch a 34 stupňov? Poďte s nami loviť vitamín D3 a extra dávku zdravia na dlhú zimu!

Cena zahrňuje

exkluzívny check in iba pre vás
letiskové poplatky
10 plných nocí ubytovanie v 5* Paradise Island Resort (superior beach bungalow) v izbe pre dve osoby Viac o ubytovaní - tu.
All inclusive LITE t.j plnú penziu (raňajky, obed, večera, fľaškové a plechovkové nealko nápoje, miestne pivo, káva, čaj, minerálna voda, vybrané druhy bieleho a červeného vína) v základnom hoteli
päťmetrové rozostupy na pláži
šnorchlovaciu výbavu
miestny enviromentálny poplatok
spiatočný lodný transfer na trase letisko Malé - Paradise a späť 
starostlivého miestneho partnera
najlepších sprievodcov
najlepšie poistenie proti insolventnosti
asistenčné služby
garantovaný návrat™ naše lietadlo je stále k dispozícii a v prípade potreby je schopné kedykoľvek letieť obratom domov ( napríklad neočakávané zatvorenie hraníc atď). Aj vďaka tejto flexibilite si dovolenku užijete ešte viac. Do not worry, be happy!
25 kg batožiny
9 kg príručná batožina
aktívny život v cene all inclusive ( badminton, biliard, stolný tenis,posilňovňa, volejbal, squash, tenis, basketbal, windsurfing, kanoe)
nočná rybačka

Cena nezahrňuje

ostatnú stravu, fakultatívne aktiviity, alternatívne hotely, lokálnu sim kartu

Program 1. deň

Odlietame a smerujeme na Maldivy. Čo si dáte? Veuve Clicquot brut alebo Bombay Saphire? Užívajte, relaxujte, vypnite. SEPA filtre sa starajú o čistý a zdravý vzduch v lietadle a koronu necháte doma. Pohľad z výšky na uplakané Slovensko, zahalené v hmle, smogu a zime. Vypneme mobil, veď aj tak počas najbližších dní nebudeme sledovať žiadne korona prírastky, ale príliv a odliv... ináč... strašne veľa malých vĺn! Príjemný let do tepla.

Program 2. deň

V ranných hodinách prilietame na Maldivy do hlavného mesta Malé. Keď sa rozsvieti znak pripútať sa, pozrite von oknom. Modrý, tyrkysový oceán zaliaty slnkom, na ktorom hrajú ranný poker biele spenené vlny. Koho z vás o chvíľu ošpliechajú? Slnko už poriadne pripaľuje a vy viete, že ste si vybrali dobre. Po prílete a imigračnej kontrole sa presunieme do hotelovej lóže a odtiaľ nás odvezú do hotela. Teplý, sladký, lepkavý vzduch vám šepká do ucha, že toto, toto bude vaša dovolenka a vy sa už neviete dočkať. Nie, nie žiadne rady ako v Tatrách. Len vy, piesok, oceán a odstup od celého sveta.  Check in v hoteli. Welcome drink či domáci chladený čaj. Vyberiete tie najkrajšie plavky, ešte raz žmurknete do zrkadla a uistíte sa, že ste najkrajší na zemi a ideme na to! Relax! Na pláži budete len vy a spoločnosť vám na budú robiť žraloky a raje.

Program 3. deň

Relax na vašom ostrove. Už viete, čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody, kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

Program 4. deň

A čo dnes? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload!

Program 5. deň

Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian Lady či Biyadhoo Special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Na takéto ničnerobenie sa dá veľmi rýchlo zvyknúť.

Program 6. deň

Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite, že topánky sa tu veľmi nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo vetre a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj, zajtra bude ešte krajší!

Program 7. deň

A je to tu. Rok 2020 sa začal dobre, potom bol celý čudný, no jeho záver vám celkom vyšiel. Čo poviete? Oslavujeme v teple, po členky v mori, zaslúžili sme si to.

Program 8. deň

Dnes si pospite dlhšie. Je prvý január. Nezabudnite, že dnes sa nemá jesť hydina, aby vám neodletelo šťastie. (A ani netopiere, to sme sa naučili v roku 2020). Budia vás viedenskí filharmonici a na krásnom modrom Dunaji vám isto závidia vaše modré more. 

Program 9. deň

Novoročné predsavzatia sme si dali. A dnes ich prvýkrát budeme dodržiavať. Boli ste ráno behať? Odolali ste dezertu pri večeri? Na prácu nemyslíte a mobil leží niekde na izbe? Dobre. Ste v raji.

Program 10. deň

Čas na parádny finiš. Už viete, čo tu robíte najradšej. Dnes si doprajte deň splnených prianí. My vieme, veď si tu priania plníte každý deň.

Program 11. deň

Áno, áno, mohla tá dovolenka trvať dhšie, ale zasa... ako dobre ste urobili, že ste sa na ňu na jeseň prihlásili? Užívajte si Maldivy naplno a pumpujte do tela vitamín Dé. Zajtra ideme do studenej Európy.

Program 12. deň

Smutný deň odchodu. Zbalíme si všetky veci, hlavne spomienky a odletíme domov. Zdieľanie zážitkov s rodinou a priateľmi a plánovanie ďalšej skvelej dovolenky.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2020, Všetky práva vyhradené | piatok, 27. novembra 2020