V skratke o hoteli

Hotel St. Regis Saadiyat Island je kombináciou elegancie a tradícií. Patrí medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely na svete. Stojí v chránenej prírodnej oblasti. Je vhodný na dovolenku pre rodiny s deťmi a golfistov.

Poloha

Hotel St. Regis Saadiyat Island je situovaný na súkromnej pláži s bielym pieskom a s pozvoľným vstupom do mora, v chránenej prírodnej oblasti - na ostrove Saadiyat. V blízkosti je známe 18-jamkové golfové ihrisko Saadiyat Beach Golf Course. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 160 km, medzinárodné letisko v Abu Dhabí sa nachádza vo vzdialenosti 15 km. Yas Island s najväčšou atrakciou zábavným parkom Ferrari World je vzdialený približne 15 km. Centrum mesta s mnohými nákupnými možnosťami je dostupné cca 10-minútovou jazdou autom. Neďaleko hotela sú tiež Manarat Al Saadiyat, Art & Exhibition Center a Louvre Abu Dhabi. Z hotela premáva zdarma shuttle bus do nákupného centra Yas Mall.

Dĺžka transferu

Transfer z letiska v Dubaji trvá približne 90 minút, z letiska v Abu Dhabi cca 30 minút.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Bratislavy a z Viedne.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTEL Hotel St. Regis Saadiyat Island postavený v štýle stredomorskej architektúry ponúka hosťom niekoľko reštaurácií a barov, business centrum, konferenčné miestnosti. Wi-Fi pripojenie je v spoločných priestoroch zdarma. REŠTAURÁCIEV hoteli je 7 reštaurácií a barov. Reštaurácia Oléa podáva jedlá stredomorskej kuchyne, 55&5th Gril ponúka grilované špeciality. Ázijské jedlo nájdu hostia v reštaurácii Sontaya. Široký výber cukroviniek a čokolády ponúka Sucré Patisserie. Z baru Manhattan Lounge je nádherný výhľad na more.  BAZÉNY Hotel má niekoľko vonkajších bazénov – dva rodinné, jeden bazén pre dospelých a plavecký bazén, a jeden vnútorný bazén.  ŠPORT & ZÁBAVA Hostia môžu využiť dva tenisové kurty, dva squashové kurty, fitnes centrum (aj fitnes len pre ženy), spinningové štúdio a atletický klub. Jóga a motorizované vodné športy sú za poplatok.  WELLNESS & SPA Iridium Spa ponúka množstvo procedúr, sauny, parné miestnosti, oddychové miestnosti aj masážne miestnosti pre páry. Masáže a procedúry sú za poplatok. TIPY NA VÝLETY Počas dovolenky v Abú Dhabí majú hostia veľa možností na výlety. Ferrari World je jednou z najväčších atrakcií Spojených arabských emirátov. Zábavný park v štýle Ferrari je vhodný pre deti aj dospelých.Aquaparky – najznámejší a najväčší vodný zábavný park Aquaventure sa nachádza v Dubaji.Púštne safari – adrenalínová jazda po piesočných dunách s profesionálnymi vodičmi.Burj Chalifa – najvyššia budova sveta. Nachádza sa tiež v Dubaji.

Ubytovanie

Svoju dovolenku v Abú Dhabí strávite v hoteli St. Regis Saadiyat Island v luxusne zariadených izbách so súkromnou terasou typu Superior s výhľadom na Arabský záliv. Izby majú kúpeľňu, sušič vlasov, LCD TV, telefón, minibar (za poplatok), trezor. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Každá izba má vlastného butlera. TYPY IZIEB SuperiorSuity sú vhodné pre náročnejších klientov

Stravovanie

Hostia majú v hoteli St. Regis Saadiyat Island zabezpečené raňajky. Hotel ponúka možnosť doobjednať polpenziu.

Pre deti

Hotel St. Regis Saadiyat Island má pre deti pripravený detský klub Pieskový hrad, vonkajší detský bazén, lezeckú stenu. V hoteli sa konajú rôzne animácie a hry, maľovanie na tvár, detská diskotéka. K dispozícii sú detské postieľky a stoličky, v reštaurácii sa podáva detské menu. Opatrovateľská služba je za poplatok.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy a z Viedne, 7-krát ubytovanie s raňajkami, transfery letisko – hotel – letisko, asistencia delegáta cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 330 EUR na osobu. Po príchode sa na recepcii hotela platí miestna taxa. V prípade, že v hoteli strávite Silvester, je poplatok za gala večer vo výške 530 EUR pre dospelú osobu a 190 EUR pre dieťa od 6 do 11,99 rokov.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú za doplatok. Ak sa rozhodnete pre polpenziu, doplatok je vo výške 420 EUR pre dospelú osobu a 220 EUR pre dieťa od 6 do 11,99 rokov. Ak sa rozhodnete pre plnú penziu, doplatok je vo výške 680 EUR pre dospelú osobu a 380 EUR pre dieťa od 6 do 11,99 rokov.

Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu. Poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

Hotel

Ostrov Saadiyat (27 km) je novou výkladnou skriňou emirátu Abu Dhabi a bezpochyby jeho najprogresívnejšou posh adresou, nazývanou aj Louvre of Abu Dhabi.

Letisko

Medzinárodné letisko Abu Dhabi 20 min, Dubai International airport 90 min.

Poloha

Priamo na ostrove Saadiyat. Abu Dhabi cca 10 km, Abu Dhabi Mall 8 km, zdarma shuttle bus do Marina Mall, mešity a na ostrov Yas.

Izby

LED SAT TV, iPod dock, Wi-Fi (bez poplatku), minibar, trezor, sedací kút, písací stôl, balkón alebo terasa, klimatizácia. Butler service (24 hodín).

Typy izieb

Superior (55 m2, výhľad na mesto alebo hotel), Superior Sea View (55 m2, výhľad na more), St. Regis Suite (83 m2, obývacia časť, výhľad na more), Ocean Suite (105 m2, výhľad na more, oddelená spálňa, hosťovská toaleta).

Aktivity

Šport: 4 vonkajšie a 1 vnútorný bazén, St. Regis Atletic club: technogym so spining štúdiom, 2 tenisové kurty, 2 squashové kurty. Za poplatok 72-jamkové golfové ihrisko Saadoyat Beach golf Course. Deti: Sand Casle (od 1 – 12 rokov). Spa: Designové spa Iridium, balíjské značkové kúry a masáže, hammam, horúce kamene, sauna. Za poplatok masáže a kaderník.

Reštaurácie

Oléa (celodenná), Drawing Room, 55th&5 (steak house), Turquoiz (rybacia), Sontaya (juhoázijská).

Stravovanie

Raňajky. Za doplatok polpenzia (obedy alebo večere) v Oléa. S kreditným bonusom do Sontaya, Turquoiz a 55th&5.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | utorok, 16. októbra 2018