Poloha

Vyhľadávaný hotel Sorea Urán sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice, neďaleko nástupnej stanice na lanovku, ktorá vedie až na Lomnický štít.

V skratke o hoteli

Hotel Sorea Urán je vhodným miestom na rodinnú dovolenku alebo lyžovačku. Stojí v obci Tatranská Lomnica, ktorá je jedna z najväčších osád na území Vysokých Tatier. Nachádza sa 6 km východne od Smokovca, na úpätí Lomnického štítu.

Vybavenie zariadenia

HOTEL V hoteli Sorea Urán môžu hostia využiť bezplatné vonkajšie parkovisko alebo parkovanie v hotelovej garáži za poplatok 5 EUR na noc. Pre deti je pripravený detský kútik. Wi-Fi pripojenie je zdarma. REŠTAURÁCIERaňajky, obedy aj večere sa podávajú v reštaurácii. Počas obedov je možnosť vybrať si vegetariánske menu. Na požiadanie je možné pripraviť aj jedlá vyžadované pri špeciálnych diétach – bezlepková diéta, mliečna diéta. Posedieť si môžete v lobby bare. ŠPORT & ZÁBAVA Okrem lyžovačky na svahoch Vysokých Tatier ponúka hotel aj ďalšie aktivity. Hostia si môžu zahrať stolný tenis a biliard.V blízkosti hotela je lyžiarom k dispozícii najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka na Slovensku. Zlyžujete 6,5 km dlhou zjazdovkou z výšky 2 196 m n. m. cez Lomnické sedlo do Tatranskej Lomnice (850 m n. m.). Stredisko zároveň ponúka zjazdovky Štart západ (1 998 m), Štart východ (850 m), Čučoriedky východ (957 m), Čučoriedky západ (884 m), Generál (1 063 m), Traverz (286 m), Buková hora (700 m) a pre náročnejších lyžiarov je určená zjazdovka Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso (1 237 m).WELLNESS & SPA Hotel má nové wellness centrum Urania s relaxačným bazénom s vodnými atrakciami. Dva detské bazény sú prepojené kĺzačkou s vodným ježkom. K dispozícii je fínska a parná sauna a rôzne druhy masáží. TIPY NA VÝLETY Svoju zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách si môžete spestriť výletmi a ďalšími aktivitami:Jaskyne – na území Tatier sa nachádza 5 sprístupnených jaskýň.Turistika – aj počas zimy môžete podniknúť prechádzky po okolí.Hrebienok – v zime môžete na Hrebienku vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku.Lanovka – premáva na Lomnický štít aj v zimných mesiacoch. Hurricane Factory – vyskúšajte si „lietanie“ na simulátore voľného pádu.

Vybavenie izieb

V hoteli Sorea Urán sú dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, ktoré majú kúpeľňu, WC, LCD SAT TV, telefón a balkón. Trojlôžková rodinná izba s možnosťou prístelky má dve prepojené izby so spoločným sociálnym zariadením. K dispozícii sú bezbariérové izby. Detská postieľka je za poplatok 2 EUR na noc.

Doprava

Hotel Sorea Urán je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel poskytuje raňajky a večere formou bufetových stolov a obedy ako výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, 1-krát za pobyt vstup do wellness centra Urania na 2 hodiny. Dieťa do 12 rokov má ubytovanie na prístelke a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahrňuje

POVINNÉ DOPLATKYNa mieste sa platí miestny doplatok. Doplatok za rodinnú izbu (podľa počtu osôb v izbe). OSTATNÉ DOPLATKYV hoteli je možné ubytovanie s domácimi zvieratami za poplatok 10 EUR na noc.

Upozornenie

Uvedené ceny platia pri pobyte minimálne na 2 noci. Pobyt počas Vianoc, Veľkej noci a počas Silvestra je minimálne na 4 noci.

Ubytovanie

Základný pobyt - v cene je ubytovanie s polpenziou, 1-krát za pobyt vstup do wellness centra Urania na 2 hodiny. Dieťa do 12 rokov má ubytovanie na prístelke a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Wellness na horách

Wellness URANIA - pobyty na 3 až 7 nocí zahŕňajú ubytovanie s polpenziou, denne vstup do wellness centra Urania, 1x zapožičanie trekingových palíc.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | , 18. marca 2018