Poloha

Hotelový komplex tvoria dve budovy Hutník I.*** a Hutník II.** prepojené spojovacou chodbou. Lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici sú vzdialené asi 2 km, ďalšie sú v Ždiari a Starom Smokovci. Okolie je vhodné na bežecké lyžovanie. V areáli hotela sa nachádza detský vlek.

V skratke o hoteli

Hotely Sorea Hutník I. a Sorea Hutník II. sa nachádzajú v tichom prostredí Tatranských Matliarov pod úpätím Lomnického štítu. Komplex je vhodným východiskovým bodom pre túry do východnej časti Vysokých Tatier. V blízkosti sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast v tatranskej oblasti.

Vybavenie zariadenia

HOTEL V hotelovom komplexe Sorea Hutník I. a Sorea Hutník II. môžu hostia využívať bezplatné parkovisko. Wi-Fi pripojenie je v hotelových halách zdarma. REŠTAURÁCIEHotely Sorea Hutník I. a Sorea Hutník II. majú vlastné reštaurácie, kde sa podávajú jedlá slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Počas servírovaných jedál je k dispozícii aj vegetariánske menu. Posedenie ponúkajú v oboch hoteloch aperitív bary. ŠPORT & ZÁBAVA Priamo pri hotelovom komplexe sa nachádza detský lyžiarsky vlek. Svah s miernym sklonom poskytuje vhodné podmienky pre výučbu lyžovania. Vlek je v zime v prevádzke pri dostatočnom množstve prírodného snehu. Okolie je vhodné na bežecké lyžovanie. Okrem lyžovačky v Tatrách ponúka komplex aj ďalšie športové aktivity ako bowling, minigolf priamo v areáli, biliard, stolný tenis, telocvičňa, posilňovňa. Aktivity sú za poplatok.  WELLNESS & SPA V hotelovom wellness je k dispozícii krytý bazén, sauna alebo masáže, hydromasážna vaňa. Sauna, masáže a vaňa sú za poplatok. TIPY NA VÝLETY Svoju zimnú dovolenku vo Vysokých Tatrách si môžete spestriť výletmi a ďalšími aktivitami:Jaskyne – na území Tatier sa nachádza 5 sprístupnených jaskýň.Turistika – aj počas zimy môžete podniknúť prechádzky po okolí.Hrebienok – v zime môžete na Hrebienku vyskúšať dennú aj nočnú sánkovačku.Lanovka – premáva na Lomnický štít aj v zimných mesiacoch. Hurricane Factory – vyskúšajte si „lietanie“ na simulátore voľného pádu.

Vybavenie izieb

Všetky izby v hotelovom komplexe Sorea Hutník I. a Sorea Hutník II. majú kúpeľňu, WC, telefón, SAT TV. Väčšina izieb v hoteli Sorea Hutník I. má balkón, okrem piateho poschodia, kde sú všetky izby bez balkónu. Detské postieľky sú zdarma. TYPY IZIEB Hotel Sorea Hutník I.:Štandard – dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Rodinné izby – prepojené dve 2-lôžkové izby alebo jedna 2-lôžková izba s možnosťou 2 prísteliek.Izby 1/2 +1 prístelka sú na prvom až piatom poschodí a sú orientované na juh s výhľadom na hotelový lyžiarsky vlek. Izby 1/2 + 2 prístelky sú všetky na piatom poschodí a sú orientované na juh s výhľadom na hotelový lyžiarsky vlek. Rodinné izby 2/2 (prepojené dve dvojlôžkové izby) sú na druhom až štvrtom poschodí a sú orientované na sever s výhľadom na Tatry. Hotel Sorea Hutník II.:Economy – dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Doprava

Hotelový komplex Sorea Hutník I. a Sorea Hutník II. je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

V hoteli Sorea Hutník I. sa podávajú raňajky a večere formou bufetu, obedy ako výber z menu.V hoteli Sorea Hutník II. sa podávajú raňajky vo forme bufetu a obedy a večere ako výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna. Dieťa do 12 rokov na prístelke má ubytovanie a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahrňuje

POVINNÉ DOPLATKYNa mieste sa platí miestny poplatok. OSTATNÉ DOPLATKYV hoteli Sorea Hutník I. je povolené ubytovanie s domácim zvieraťom za poplatok 10 EUR na noc, v hoteli Sorea Hutník II. za poplatok 7 EUR na noc.

Upozornenie

Uvedené ceny platia pri pobyte minimálne na dve noci. Počas Vianoc, Veľkej noci a Silvestra je možný pobyt na minimálne 4 noci.

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna. Dieťa do 12 rokov na prístelke má ubytovanie a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | , 18. marca 2018