V skratke o hoteli

Uprostred 1763 hektárov nádhernej zelene na polostrove Chalkidiki, obklopený pohorím Mount Meliton a krásnym zálivom Toroneos sa rozkladá komplex Porto Carras Grand Resort. Jeho súčasťou sú dva komfortné päťhviezdičkové hotely Porto Carras Sithonia a Porto Carras Meliton a impozantná vila, v ktorej žil zakladateľ komplexu lodný magnát Yannis Carras. Rezort sa nachádza na deväť kilometrov dlhej piesočnatej pláži, ktorú prerušuje 25 nedotknutých zátok. Pláž je ocenená modrou vlajkou za čistotu a bezpečnosť. Stojí za zmienku, že Porto Carras Grand Resort leží v rovnakej zemepisnej šírke ako Malorka. V mesiacoch júl a august má cestovná kancelária Satur v hoteli animačný tím Planet Fun.

Poloha

Hotel Porto Carras Sithonia sa nachádza 120 kilometrov od Thessaloník. Ohradený a strážený areál má rozlohu 1763 hektárov, čo je veľkosť ako 2850 futbalových ihrísk. Na ňom stoja dva hoteli a luxusná vila. Asi dva kilometre od rezortu sa nachádza letovisko Neos Marmaras, kam sa pohodlne dostanete 15-minútovou prechádzkou po pláži alebo lodičkou. Plavba stojí 2,5 eura na osobu.

Dĺžka transferu

Cesta z letiska do hotela Porto Carras Sithonia trvá približne 90 minút.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Luxusný hotelový komplex Porto Carras Sithonia má súkromný jachtový prístav, vlastnú vinicu s medzinárodne ocenenými vínami (možnosť ochutnávky vín za poplatok cca. 3 eurá). Všetky potraviny vypestované v areáli sú pestované bio. Súčasťou je 18-jamkové golfové ihrisko, jazdecká akadémia, tenisový klub, potápačské centrum, kasíno, wellness centrum, letné kino, minimarket, bowling (v hoteli Porto Carras Meliton). Wi-Fi pripojenie je zdarma. REŠTA­URÁCIEV hoteli Porto Carras Sithonia je k dispozícií niekoľko reštaurácií. Mediterraneo je bufetová reštaurácia, kde sa podávajú raňajky, obedy aj večere. Á la carte reštaurácia White Room je určená len pre dospelých a ponúka jedlá z celého sveta. Pergola je samoobslužná reštaurácia pod holým nebom. Ďalšou á la carte reštauráciou je Veranda Casino. V areáli je tiež niekoľko barov – Purple bar, kde večer vystupuje živá hudba. Wet bar sa nachádza pri bazéne. Večer sa otvára nočný klub. Ďalší bar je pre hostí k dispozícii na pláži. ŠPORT & ZÁBAVAV rámci komplexu sa nachádza 18 jamkové golfové ihrisko, jazdecká akadémia, tenisový klub, potápačské centrum, kasíno. Zabaviť sa môžete v letnom kine. V areáli nájdete aj minimarket. V susednom hoteli Porto Carras Meliton je bowling. WELLNESS & SPAV hoteli Porto Carras Sithonia sa nachádza wellness centrum s fitness, tureckými kúpeľmi a saunou zdarma. Nájdete tu aj parný kúpeľ a bazén na thalassoterapiu. Súčasťou je 11 miestností na procedúry. Hostia môžu využiť krytý bazén s morskou vodou. K výbave patrí aj manikúra, pedikúra a kaderníctvo. 

Ubytovanie

Pohodlne zariadené izby majú mramorovú kúpeľňu, sušič na vlasy, trezor, telefón,  SAT TV, rádio, internet, minibar, individuálnu klimatizáciu, protihlukové okná, zariadený balkón, sofu, Wi-Fi zdarma.TYPY IZIEBV hoteli Porto Carras Sithonia je k dispozícii niekoľko typov izieb:Superior Guestroom má rozlohu 30 až 36 metrov štvorcových, dvojlôžková izba má možnosť jednej prístelky, výhľad je na more alebo golfové ihrisko.Junior Suite má veľkosť 29 až 31 metrov štvorcových. Sú to dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (1 rozkladacia sofa), súčasťou je obývačka a z izby je výhľad na golfové ihrisko alebo more.Family Suite má 29 až 31 metrov štvorcových, dvojlôžková izba má možnosť dvoch prísteliek (1 rozkladacia sofa), obývacia časť je oddelená, z izby je výhľad na golfové ihrisko alebo more.

Stravovanie

Stravovanie v hoteli Porto Carras Sithonia je formou premium all inclusive:

All inclusive

Raňajky formou bufetu (7:30 – 10:30 h)Obedy formou bufetu  (13:00 – 15:00 h)Večere formou bufetu (19:00 – 21:30 h)Snacky – koláče, sendviče, ovocie, zmrzlina sú k dispozícii medzi 11:00 – 13:00 h a 15:30 – 17:30 h4 tematické večere týždenne: grécka, talianska, ázijská, BBQTematické noci – grécka noc s folklórnym tancom, noc morských plodov na pláži so živou hudbou, BBQ párty na plážiMožnosť večere vo vybranej á la carte reštaurácii na základe rezervácie (špeciálne zľavy)Možnosť neskorej večere (23:00 – 24:00 h)Detské menu (18:00 – 21:30 h)Voda, káva (z automatu), čaj, miestne alkoholické nápoje (víno, pivo, ouzo, tsipuro, brandy, whiskey, vodka, gin, rum, aperitív) a nealkoholické nápoje sa podávajú v bare pri bazéne (od 11:00 do 19:00 h), na pláži (od 10:00 do 24:00 h), v Purple bare (od 11:00 do 01:30 h) a v nočnom klube (od 21:00 do 01:30 h, po polnoci sa nápoje účtujú)2 fľaše minerálnej vody na izbe za pobyt ĎALŠIE SLUŽBY:Animáci­eFitness 

Pre deti

Aquapark s 3 tobogánmi Bazény a detský bazénRodinný klub PLANET FUN počas júla augusta – v hoteli sú počas tohto obdobia slovenskí animátoriDetský klub (za poplatok)Nový Fun Park so šmykľavkami a nafukovačkami (za poplatok)Vodný zábavný park na pláži (za poplatok)Opatro­vanie detí (za poplatok)Detské ihriskoDetská stoličkaDetská postieľkaDetské menu (reštaurácia Mediterrano 18:00 – 21:30 h)AnimácieVláčik po rezorte VÝHODY PRE RODINY S DEŤMIMožnosť ubytovania 2 + 1, 2 + 2Dve deti do 12 rokov zdarmaDenné letyKrátky let 

Pláž

Pred hotelom Porto Carras Sithonia na Chalkidiki sa rozprestiera 9 kilometrov pláží s 25 zátokami. Pláž pred hotelom má hrubý piesok, slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú zdarma. Populárna piesková pláž Kohi je vzdialená asi 250 metrov a je za poplatok. Nájdete tu pláže ocenené modrou vlajkou, vodný zábavný park. Nepremeškajte príležitosť rezervovať si niektorú zo súkromných zátok.

Cena zahrňuje

Cena zahŕňa leteckú dopravu, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie v hoteli Porto Carras Sithonia, stravovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

Služby v cene

Cena zahŕňa leteckú dopravu, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie v hoteli Porto Carras Sithonia, stravovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

Povinné doplatky

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Doplatok pre dieťa do 2 rokov je vo výške 50 eur na osobu, pre dieťa od 2 do 5 rokov 100 eur na osobu a pre cestujúcich starších ako 5 rokov 190 eur na osobu.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas letnej dovolenky na Chalkidiki vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096| IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2017, Všetky práva vyhradené | pondelok, 25. septembra 2017