V skratke o hoteli

Luxusný „boutigue“ hotel Park Hyatt Goa Resort & Spa navrhol známy španielsky architekt Simeon Halstead. Vybudovaný bol tak, aby nenarušil ekológiu prostredia. Južná Goa je ideálnym miestom na pokojnú rodinnú dovolenku. Svoj pobyt pri mori môžete v hoteli skombinovať aj s ajurvédou.

Poloha

Komplex Park Hyatt Goa Resort & Spa je situovaný v samotnom srdci južnej časti Goa. Stojí priamo pri piesočnatej pláži Arossim. Hlavné mesto Panjim je vzdialené cca 40 minút jazdy.

Doprava

Letecká.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTEL Hotel Park Hyatt Goa Resort & Spa je obklopený 45 akrovou záhradou s bujnou vegetáciou. K jeho vybaveniu patrí bussines centrum, butik, banketové miestnosti, zmenáreň a k dispozícii je aj lekár na telefón. REŠTAURÁCIEReštaurácia Casa Sarita ponúka jedlá z oblasti Goa, Da Luigi je talianska reštaurácia, Masala ponúka špeciality severoindickej kuchyne. Kaviareň Village Café večer podáva grilované špeciality, reštaurácia Palms je situovaná pri pláži a ponúka jedlá z morských plodov. K dispozícii je aj elegantný lounge Praia de Luz a bar pri bazéne. BAZÉNY V areáli sa nachádza niekoľko prepletených bazénových komplexov so šmykľavkami. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma.  ŠPORT & ZÁBAVA Hostia majú v cene fitnes centrum, animačné programy, volejbalové ihrisko. Za poplatok sú k dispozícii súkromné hodiny jógy a tenisový kurt. Večer sa konajú rôzne vystúpenia a zábavný program (v sezóne). Na pláži môžete vyskúšať niektorý z vodných športov.  WELLNESS & SPA Sereno Spa bolo v roku 2015 ocenené ako najlepšie indické spa. Ponúka ajurvédu, jógu, aromaterapiu, sauny, parné miestnosti a masáže. Ajurvédske masáže a procedúry v spa sú za poplatok. TIPY NA VÝLETY Počas svojej dovolenky v oblasti Južná Goa môžete podniknúť niekoľko výletov.Pláže – Niektoré z pláží sú považované za najkrajšie na svete. Za návštevu stoja napríklad Agonda Beach, Calangute Beach, Mandrem Morjim a Ashwat.Prírodná rezervácia Bhagwan Mahavir – je domovom mnohých zvierat ako jelene, opice, slony, leopardy, tigre, čierneho pantera a tiež preslávenej indickej kobry kráľovskej.

Ubytovanie

Hotel Park Hyatt Goa Resort & Spa ponúka ubytovanie v 250 klimatizovaných a luxusne vybavených izbách situovaných do piatich susediacich budov. Izby sú zariadené v prírodnom dekóre.  TYPY IZIEB Park izby majú kúpeľňu, sušič vlasov, SAT TV, DVD na požiadanie, minibar, trezor, telefón, zariadenie na prípravu kávy a čaju.Park DeluxePool ViewSea ViewSuity

Stravovanie

Hotel Park Hyatt Goa Resort & Spa poskytuje hosťom raňajky a ponúka možnosť doobjednať si polpenziu alebo plnú penziu.

Pre deti

V hoteli Park Hyatt Goa Resort & Spa je detský klub Camp Hyatt určený deťom od 3 do 12 rokov, animačné programy, stoličky, bazén a opatrovateľská služba.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy alebo z Viedne, 8-krát ubytovanie s raňajkami, transfery letisko - hotel – letisko, asistencia slovensky alebo česky hovoriaceho zástupcu partnerskej cestovnej kancelárie na telefóne.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 450 EUR. Vstupné vízum do Indie je vo výške 60 EUR (ak vybavuje cestovná kancelária) alebo si vízum môžu klienti vybaviť sami online. Gala večer 24.12. 170 EUR/dospelá osoba, 85 EUR/dieťa 3-12 rokov. Gala večer 31.12. 300 EUR/dospelá osoba, 150 EUR/dieťa 3-12 rokov.

Ostatné doplatky

Doplatok za polpenziu 335 EUR/dospelá osoba, 170 EUR/dieťa 3-12 rokov. Doplatok za plnú penziu 590 EUR/dospelá osoba, 300 EUR/dieťa 3-12 rokov.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | , 18. marca 2018