V skratke o hoteli

All inclusive hotel Maliá Varadero je postavený v tvare pyramídy. Vďaka blízkosti 18-jamkového golfového ihriska môžete svoj pobyt pri mori skombinovať s golfom. Hotel ponúka tiež výlety do najzaujímavejších miest Kuby.

Poloha

Hotel Meliá Varadero stojí priamo na dlhej bielej piesočnatej pláži. V blízkosti hotela je nákupné stredisko Plaza América, bary a reštaurácie. Centrum mesta je vzdialené približne 8 km.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTEL Hotel Meliá Varadero má vstupnú halu s recepciou, výťah, reštaurácie, bary, kaviareň, obchod so suvenírmi, lekára a diskotéku. Wi-Fi je za poplatok.REŠTAURÁCIELa Habana je hlavná bufetová reštaurácia, Trinidad Ranchón je situovaná pri bazéne s výhľadom na more, Varadero Beach Snack stojí na pláž a ponúka grilované špeciality, Fuerteventura podáva medzinárodné jedlá, Sakura Japanese Restaurant podáva jedlá orientálnej kuchyne, Las Reses ponúka steaky, Guantanamera je situovaná pri bazéne a ponúka občerstvenie počas celého dňa, bar Las Palmas sa nachádza na prvom poschodí, Barbacoa je bar pri bazéne. V reštauráciách sa vyžaduje primerané oblečenie.BAZÉNY V areáli hotela sú dva veľké bazény. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú pri bazéne aj na pláži zdarma.ŠPORT & ZÁBAVA Hostia majú v cene tenis, stolný tenis, plážový volejbal, fitnes, aerobik, windsurfing a kajak. K dispozícii sú animačné programy a show. Biliard a golf sú za poplatok. WELLNESS & SPA Wellness ponúka masáže, kozmetický salón, kaderníctvo, manikúru a pedikúru. Služby sú za poplatok.TIPY NA VÝLETY Pobyt pri mori môžete skombinovať s výletmi na zaujímavé miesta Kuby. Havana – historická Havana je považovaná za najkrajšie mesto sveta. Piňar del Rio – najkrajšia kubánska provincia je rozmanitá krajina.Cigary, čokolády a domino – Kuba bez tabaku by nebola Kuba a najlepší tabak na svete sa pestuje v oblasti Piňar del Rio. Hemingwayove bary – pri návšteve Havany ich nemôžete obísť. V baroch La Floridita a Bodeguita trávil Ernest Hemingway veľa času.

Ubytovanie

Svoju dovolenku na Kube v hoteli Meliá Varadero strávite v príjemne zariadených izbách. V rezorte je spolu 490 komfortných izieb. Izby Standard majú klimatizáciu, kúpeľňu, sušič vlasov, telefón, LCD TV, rýchlovarnú kanvicu, trezor (za poplatok), minibar, žehličku, balkón alebo terasu. Internet je za poplatok.

Stravovanie

Hotel Meliá Varadero ponúka hosťom služby all inclusive, ku ktorým patrí:

All inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetu.Možnosť večerať v a la carte reštauráciách, nutná rezervácia vopred.Občerstvenie.Miestne a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín denne.* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

V hoteli Meliá Varadero je detský bazén, mini klub pre deti od 4 do 12 rokov a herňa.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 11-krát ubytovanie s all inclusive a služby českého delegáta. Silvestrovský pobyt s odletom z Viedne je na 11 nocí.

Povinné doplatky

Poplatok za vstupnú kartu na Kubu je vo výške 22 EUR/osoba. Servisné poplatky pri leteckej spoločnosti Swiss Air sú vo výške 240 EUR, servisné poplatky pri leteckej spoločnosti Air France sú vo výške 420 EUR.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb sú na vyžiadanie a za poplatok.

Upozornenie

Cena pobytov na 7, 9 a 11 nocí je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | utorok, 13. novembra 2018