V skratke o hoteli

Lions Dive & Beach Resort je postavený v typickej holandsko - karibskej architektúre a veľmi príjemnom prostredí. Rezort je vhodný na rodinnú dovolenku aj pre páry. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s potápaním a rôznymi športovými aktivitami.

Poloha

Hotel Lions Dive & Beach Resort leží priamo na pláži, vedľa morského akvária. Od hlavného mesta, kam jazdí shuttle bus, je vzdialený pár minút jazdy. Transfer z medzinárodného letiska Curacao (Willemstad) do hotela.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTEL Lions Dive & Beach Resort je obklopený tropickou záhradou. Hotel má recepciu, internet je za poplatok. REŠTAURÁCIEK hotelu patria štyri reštaurácie a bary. Beach Bar & Restaurant Hemingway podáva raňajky, obedy a večere. Chill beach bar & grill ponúka grilované špeciality, Piazza je reštaurácia so stredomorským menu. Morské plody nájdete v Nemo seafood grill. BAZÉNY V areáli hotela sa nachádzajú 3 bazény. ŠPORT & ZÁBAVA Hostia môžu využívať fitnes centrum. Za poplatok sú k dispozícii vodné športy na pláži, potápanie, horské bicykle. Cez víkend hrá v hoteli živá hudba. Hotel je situovaný v blízkosti morského parku, ktorý ponúka interaktívne programy s tuleňmi, korytnačkami aj žralokmi. Doplphin academy sa špecializuje na delfínov.  WELLNESS & SPA Santai Spa ponúka masáže a procedúry, ošetrenia tváre, manikúru aj pedikúru. Pre hotelových hostí je k dispozícii aj sauna.

Ubytovanie

Hotel Lions Dive & Beach Resort ponúka ubytovanie v izbách vybavených klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, TV, trezorom, chladničkou, balkónom alebo terasou. TYPY IZIEB StandardOcean ViewLuxusné apartmány s dvomi spálňami a kúpeľňami. Majú obývačkou, kuchyňu, balkón alebo terasu.

Stravovanie

Lions Dive & Beach Resort poskytuje ubytovanie bez stravy. Ponúka možnosť doplatiť si raňajky, polpenziu alebo plnú penziu. Obed sa podáva ako výber z a la carte, večere sú servírované ako 3-chodové menu.

Pre deti

V hoteli Lions Dive & Beach Resort je detský bazén.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, privátny transfer letisko - hotel - letisko, 7-krát ubytovanie, asistencia zástupcu partnerskej cestovnej kancelárie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 540 EUR na osobu. Odletová taxa je 39 USD na osobu.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a iné typy izieb, príp. kombinácie ostrovov sú na vyžiadanie a za doplatok.Doplatok za plnú penziu je 71 EUR na deň pre dospelú osobu a 36 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov.Doplatok za polpenziu je 53 EUR na deň pre dospelú osobu a 27 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov.Doplatok za raňajky je 18 EUR na deň pre dospelú osobu a 4 EUR na deň pre dieťa do 12 rokov.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economy leteckej spoločnosti Air Berlin. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok

Náš tip

OSTROVY KARIBIKU - LUXUSNÁ VÝLETNÁ PLAVBAZažite nezabudnuteľnú plavbu na najväčšej plachetnici sveta, Royal Clipper, kotrá odpočíva v nádherných zátokách a na najkrajších plážach, kam sa obrovské výletné lode nemajú šancu dostať. Každý deň na inom mieste, na inom ostrove 

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | , 25. februára 2018