V skratke o hoteli

Labranda Marieta je adults only hotel pre hostí starších ako 18 rokov. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s výletmi na zaujímavé miesta a ďalšie otrovy Kanárskych ostrovov.

Poloha

Hotel Labranda Marieta stojí na južnej strane ostrova Gran Canaria v známom stredisku Playa del Inglés. Od piesočnatej pláže je vzdialený cca 150 m. Nákupné možnosti sa nachádzajú asi 400 m od hotela. Letisko je vzdialené cca 30 km.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTEL Hotel Labranda Marieta má recepciu, výťah, záhradu. Wi-Fi je zdarma. REŠTAURÁCIEHotel má hlavnú reštauráciu, v ktorej sa podávajú jedlá domácej aj medzinárodnej kuchyne. K dispozícii sú aj tri bary.  BAZÉNY V areáli sa nachádza bazén so slnečnou terasou s výhľadom na more. Pri bazéne je k dispozícii bar. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma.  ŠPORT & ZÁBAVA Hostia majú v cene fitnes, vodné športy sú za poplatok. O zábavu sa postarajú aj animácie, živá hudba a tanečné večery.  WELLNESS & SPA Hotelové spa ponúka vírivku a saunu, ktoré sú v cene. Masáže sú za poplatok. TIPY NA VÝLETY Počas svojej dovolenky na Kanárskych ostrovoch môžete podniknúť niekoľko výletov.Okruh ostrovom Tenerife + Teide – výlet s návštevou gigantických skál, dedinky Maska, pohoria Teno, výstup na Pico del Teide.Siam Park – zábavný vodný park na ostrove Tenerife, ktorý už niekoľko rokov patrí medzi najlepšie vodné parky v Európe.

Ubytovanie

Hotel Labranda Marieta má zrenovované klimatizované izby typu Deluxe. Vybavené sú kúpeľňou, sušičom vlasov, SAT TV, telefónom, trezorom a minibarom (obe za poplatok). Izby majú balkón alebo terasu. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

Stravovanie

Hotel Labranda Marieta poskytuje stravovanie formou polpenzie (raňajky a večere sa podávajú formou bufetu) s možnosťou doplatku na all inclusive. K all inclusive patrí:Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov.Občerstvenie.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:00 do 23:00 hod. * Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Cena zahrňuje

leteckú dopravu z Viedne, 7x ubytovanie s All inclusive, transfery letisko - hotel - letisko, služby delegáta

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s polpenziou, transfery letisko - hotel - letisko, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky pre cestujúcich starších ako dva roky sú vo výške 200 EUR. Servisné poplatky pre deti do dvoch rokov sú vo výške 43 EUR.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | utorok, 16. októbra 2018