V skratke o hoteli

Luxusný rezort sa otvára v máji 2018. Je obklopený voňavými lesmi. Pohľad z izieb ponúka oslnivý výhľad na tyrkysové Jónske more.

Poloha

Priamo pri 400m dlhej piesočnatej pláži v mestečku Dassia. 11 km od letiska ako aj od hlavného mesta ostrova Kerkyra. Hotel sa nachádza v cetre letoviska Dassia, v blízkosti nákupných možností.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Celkom 403 izieb a suít rozdelených v 2 moderných hlavným budovách a záhradných vilkách. Oddelená čast Deluxe collection s privátnymi a personalizovanými službami v rámci rezortu. Vnútorné a vonkajšie bazény (1 hlavný bazén, 1 bazén na pláži, 1 bazén v deluxe collection, 2 bazény pri spa centre, 2 adults only bazény (iba pre dospelých).

Ubytovanie

Izby sú zariadené dizajnovým nábytkom a majú k dispozícii WiFi pripojenie, Smart TV s online aplikáciami, informačný systém android a IOS kompaktibilnú platformu, DVD/CD prehrávač, Nespresso kávovar s výberom kapsúl, set na prípravu kávy a čaju, denne dopĺňaný minibar, sušič vlasov, župan s papučkami, elektronický trezor (zdarma), klimatizacia (individuálne nastaviteľná), balkón alebo terasu.Promo Double (23m2, 2- lôžková, terasa, výhľad do záhrady alebo na more), Superior (25m2, 2-lôžková s možnosťou prístelky  balkón s výhľadom na more alebo do záhrady); Junior Suite (35m2, 2-lôžková s možnosťou 1 prístelky, oddelená obývacia časť, výhľad do záhrady alebo na more), Panorama Junior Suite (35m2, 2-lôžková s možnosťou 2 prísteliek, výhľad na more)

Stravovanie

Ultra all inclusive.

Ultra All inclusive

Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, 7 á-la-carte reštaurácií (večere je potrebné rezervovať - nie je stanovený limit návštev), bary : Indigo 09:00-02:00, Almyra plážový bar 10:00-18:00, Aqua pri bazéne 10:00-18:00; Lounge (deluxe collection) 10:00-18:00, Helios 10:00-24:00. Medzinárodné a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, 300 druhov vín, koktaily pripravené Mixologistami, nápoje sú servírované aj k lehátkam na pláži.Spa: vnútorný a vonkajší bazén s vírivkou, fitnes štúdio s moderným kardio vybavením, sauna, parný kúpeľ. Za poplatok: masáže, kadernícky salón, beauty corner s produktami značky Anne SémoninRomantika: pre klientov na svadobnej ceste je k dispozícii romantická večera pri sviečkach, fľaša šumivého vína pri príchode, darček. Pre dospelých: vyhradená časť na pláži, Ikos SPa a posilňovňa, vyhradená časť v reštaurácii Flavours, 2 vyhradené bazény.Šport v cene: 2 tenisové kurty , aqua aerobic, basketbal, plážový bedminton, futbal, tenis a volejbal, jóga pre začiatočníkov, canoe (20 min. denne), Cardio miestnosť, inštruktáž potápania (hotelový bazén), mini futbal, paddling a pedalos (20 min. denne), power beach walks, stolný tenis, vodné pólo, zumba, windsurfing (1 hodina počas pobytu, licencia je vyžadovaná).

Pre deti

Multi jazyková detský a teenage club ako aj jasle:Créche (4 mesiace- 4 roky), mini club(4-11 rokov), Teen club (12-17 rokov)Vybavenie pre deti: baby phones (na požiadanie), Baby Sets (adaptéry na toaletu, detské vaničky), detské menu, stoly a stoličky, výťahy aj rampy pre kočíky, vybavenie pre bábätká aj v miestnom mini markete, na toaletách pulty pre bábätká, detské ihriská, stráženie detí na pláži (30 min od 4 mesiacov - 4 roky)

Pláž

400 m dlhá piesočnatá pláž vyhradená iba pre hotelových hostí. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma, servis na pláži (servírované nápoje a snacky, ovocie), plážový bar. Časť vyhradená pre dospelých.

Cena zahrňuje

Leteckú dopravu z Bratislavy alebo z Košíc, 7, 10,11 alebo 14x ubytovanie, ultra all inclusive, privátny transfer letisko - hotel - letisko, poistenie insolventnosti, delegáta CK.

Povinné doplatky

Servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery), do 2 r. 50 EUR/os., osoba nad 2 r. 190 EUR/os.

Ostatné doplatky

Komplexné cestovné poistenie, info na pobočkách CK

Upozornenie

Pobytová taxa platí sa priamo na mieste v ubytovacom zariadení, zvačša prvý alebo posledný deň pobytu. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4,00 EUR/osoba/deň. Aktuálna sadzba pobytových táx bude známa po 1.1.2018, následne sa o jej výške môžete informovať našich predajných miestach, prostredníctvom webovej stránky a bude uvedná v písomných informáciách k zájazdu.   

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | pondelok, 16. júla 2018