Program

1.deň: odlet z Viedne do Lisabonu, transfer autokarom do Fatimy, ubytovanie, večera. Orientačná prehliadka celého areálu, pôvodnej i novej baziliky. Večerný náboženský program vo Fatime (ružencová pobožnosť a sviečkový sprievod), nocľah. 2.deň: raňajky, nedeľný náboženský program vo Fatime (ružencová pobožnosť v Kaplnke Zjavenia a medzinárodná svätá omša), popoludní poldenný autokarový výlet s miestnym sprievodcom do Batalhy (kláštor zo 14. storočia) a návšteva Alcobacy (najväčší kostol v Portugalsku a pamiatka UNESCO). Zastávka v dedinke Nazaré pri brehoch Atlantického oceánu a v podvečer návrat do Fatimy. Večera v hoteli, sviečkový sprievod a ružencová slávnosť, nocľah. 3.deň: raňajky, slovenská svätá omša, Krížová cesta a prehliadka miest zjavenia vo Valinhos a Loca do Anjo, prehliadka rodného domu vizionárov v Aljustrel. Popoludní transfer z Fatimy do Santiago de Compostela, ubytovanie v hoteli, večera a nocľah. 4.deň: raňajky, celodenná prehliadka centra Santiaga s miestnym sprievodcom, napoludnie účasť na „pútnickej“ medzinárodnej svätej omši v Katedrále sv. Jakuba. Po omši dokončenie prehliadky centra a individuálne voľno. Návrat do hotela, večera v hotel a nocľah. 5.deň: raňajky, dopoludnia transfer zo Santiago de Compostela na letisko v Porte. V poludňajších hodinách odlet z Porta do Viedne s prestupom v Lisabone.

Ubytovanie

4 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli (2 x vo Fatime a 2 x v Santiago de Compostela).

Stravovanie

4 x polpenzia (kontinentálne raňajky a na večere servírované menu vrátane vody a miestneho vína).

Doprava

Letecká doprava: Viedeň – Lisabon a Porto – Lisabon – Viedeň

Ostatné

doprava klimatizovaným autokarom podľa programu, transfery a náboženský program podľa popisu, služby sprievodcu CK/sprievod kňaza, DPH.

Povinné príplatky

letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 155 €/os., vstup do Katedrály sv. Jakuba 9 €/os.

Priplatky

za jednolôžkovú izbu 100 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň a späť 20 €/os. Orientačná výška vstupov: Alcobaca 9 €/os., Batalha 9 €/os.

Poznámka

Program rozšírený o návštevu svätojakubského pútnického miesta Santiago de Compostela. Vyžiadajte si detailný program púte do Santiago de Compostela a Fatimy v pobočkách CK.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096| IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2017, Všetky práva vyhradené | pondelok, 25. septembra 2017