V skratke o hoteli

V pokojnej zátoke s piesočnatou plážou a čistým morom stojí hotel Creta Maris Beach Resort. Hotel je kombináciou tradičnej architektúry, krétskej pohostinnosti a krásnej prírody s kvalitnými all inclusive službami. Hostia tu nájdu zábavu, športové aktivity aj relax. Obchody, reštaurácie, taverny a bary sa nachádzajú v blízkom centre mesta Hersonissos, kam vedie párminútová prechádzka. Ten najlepší oddych si užijete pri šiestich bazénoch so sladkou vodou, na tradičných aj medzinárodných špecialitách si pochutíte až v šiestich reštauráciách. Prežite krásnu letnú dovolenku na Kréte s cestovnou kanceláriou Satur.

Poloha

Hotel Creta Maris sa nachádza v pokojnom prostredí mestečka Hersonissos. Do rušnejšieho centra s množstvom obchodíkov a reštaurácií sa dostanete asi päťminútovou prechádzkou pozdĺž pláže. Od letiska v Heraklione je hotel vzdialený 24 kilometrov. 18-jamkové golfové ihrisko sa nachádza 7 kilometrov od rezortu.

Dĺžka transferu

Cesta z letiska do hotela Creta Maris trvá približne 60 minút.

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTELHotel Creta Maris Beach Resort tvoria dve hlavné budovy a niekoľko jednoposchodových bungalovov. V hoteli je vstupná hala s recepciou. K vybaveniu patrí obchodná pasáž, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie je zdarma. Pre hostí je pripravených niekoľko reštaurácií, barov aj bazénov. Hotel ponúka aj bohaté možnosti športových aktvivít, wellness a o zábavu sa postarajú animácie.REŠTA­URÁCIEK hotelu patria dve hlavné reštaurácie a štyri tematické. Pre hostí sú k dispozícii aj vegetariánske, bezgluténové a bezlaktózové jedlá. Počas večere sa vyžaduje dress code. Pri výrobe jedál sa používajú lokálne ingrediencie. Okrem tradičných gréckych jedál ponúkajú reštaurácie aj taliansku kuchyňu či barbeque. O osvieženie sa postará rovnaký počet barov. BAZÉNYHostia majú k dispozícii aj šesť bazénov so sladkou vodou. Nájdete tu napríklad plavecký aj relaxačný bazén, ale aj detský bazén a bazén so šmykľavkami. Ležadlá, slnečníky pri bazéne sú zdarma. ŠPORT & ZÁBAVAHostia si v hoteli Creta Maris môžu zahrať tenis, minigolf, stolný tenis, minifutbal, plážový volejbal alebo navštíviť fitnes. Za poplatok je k dispozícii aj biliard. Počas dňa aj večer sa konajú  rôzne animácie.WELLNESS & SPAHotel má svoje vlastné wellness centrum. Procedúry sú zamerané na zlepšenie zdravia, zmiernenie stresu a používajú sa počas nich prírodné produkty.

Ubytovanie

Izby v hoteli Creta Maris sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV s hudobným kanálom, Wi-Fi, chladničkou, kávovým a čajovým setom, trezorom. Majú balkón alebo terasu. K dispozícii sú aj izby s výhľadom na more.TYPY IZIEBHostia sa môžu v hoteli Creta Maris ubytovať v niekoľkých typoch izieb:Dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliekBun­galovyRodinné izby a suity s dvomi prístelkami 

Stravovanie

Hotel Creta Maris ponúka svojím hosťom služby all inclusive:

All inclusive

Raňajky sa podávajú formou bohatých bufetových stolov v čase od 7:00 do 10:00 hObedy sa podávajú formou bohatých bufetových stolov v čase od 12:30 do 14:30 hVečere sa podávajú formou bohatých bufetových stolov v čase od 18:30 do 21:30 hNa vyžiadanie sa podávajú aj skoré raňajky Možnosť neskorých raňajok Možnosť večere v a la carte reštaurácii – rezervácia vopred je nutná Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30 – 1:00 h)Niektoré importované nápojeStudené a teplé snacky Polnočný snack Zmrzlina, káva, čaj

Pre deti

7 bazénov, vrátane jedného bazéna so šmykľavkamiIh­riskoMiniklub pre deti od 4 do 11 rokovStolič­kaPostieľkaAni­mácieMinidisco­Tenisová škola je za poplatokOpatrovanie detí je za poplatok

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky aj plážové uteráky sú zdarma. Na pláži nájdu hostia ponuku vodných športov, ktoré sú za poplatok.

Cena zahrňuje

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11, 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

Povinné doplatky

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pre deti do 2 rokov sú doplatky vo výške 50 eur na osobu, pre deti od 2 do 5 rokov 100 eur na osobu a pre cestujúcich starších ako päť rokov 190 eur na osobu.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas letnej dovolenky na Kréte vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096| IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2017, Všetky práva vyhradené | pondelok, 25. septembra 2017