V skratke o hoteli

Bull Costa Canaria je adults only hotel len pre hostí starších ako 15 rokov. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať s výletmi na známe miesta a ďalšie ostrovy patriace ku Kanárskym ostrovom.

Poloha

Hotel Bull Costa Canaria stojí na južnej strane ostrova Gran Canaria v stredisku San Augustin v pokojnej lokalite. Nachádza sa priamo na pláži. Nákupné možnosti sú vzdialené asi 400 m. Letisko je vzdialené cca 30 km.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTEL Hotel Bull Costa Canaria má recepciu, zmenáreň, výťah, záhradu, strešnú terasu. Wi-Fi je vo verejných priestoroch zdarma. REŠTAURÁCIEV hlavnej reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy a večere. Má dve časti – vnútornú klimatizovanú časť a vonkajšiu terasu. Počas večere sa vyžaduje primerané oblečenie. V snack bare sa počas dňa podávajú cestoviny, grilované ryby, pizza, šaláty, sendviče. K dispozícii je aj lounge bar. BAZÉNY V areáli hotela sa nachádzajú tri bazény so slnečnou terasou a barom. K dispozícii je aj relaxačný bazén s termálnou vodou. Uteráky, ležadlá a slnečníky sú pri bazéne zdarma. ŠPORT & ZÁBAVA Hostia majú v cene aerobik, vodný aerobik, lukostreľbu, plážový volejbal, stolný tenis, fitnes. Okrem toho sú za doplatok k dispozícii aj biliard a tenis. O zábavu sa postarajú aj animácie, živá hudba a tanečné večery a môžete navštíviť aj nočný klub. WELLNESS & SPA V hotelovom spa nájdete saunu, parný kúpeľ a ľadovú jaskyňu, ktoré sú v cene. Masáže a procedúry sú za doplatok. TIPY NA VÝLETY Počas svojej dovolenky na Kanárskych ostrovoch môžete podniknúť niekoľko výletov.Okruh ostrovom Tenerife + Teide – výlet s návštevou gigantických skál, dedinky Maska, pohoria Teno, výstup na Pico del Teide.Siam Park – zábavný vodný park na ostrove Tenerife, ktorý už niekoľko rokov patrí medzi najlepšie vodné parky v Európe.

Ubytovanie

Hotel Bull Costa Canaria ponúka ubytovanie v komfortných klimatizovaných a renovovaných izbách typu Standard. Vybavené sú kúpeľňou, sušičom vlasov, SAT TV, telefónom, minibarom a trezorom (obe za poplatok). Majú terasu alebo balkón. Výhľad na more je za poplatok.

Stravovanie

Hotel Bull Costa Canaria poskytuje hosťom polpenziu s možnosťou doplatku na all inclusive, do ktorého patrí:Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetových stolov.Občerstvenie.Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:30 do 24:00 hod. * Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie s all inclusive, transfery letisko - hotel - letisko, služby delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky pre cestujúcich starších ako dva roky sú vo výške 200 EUR. Servisné poplatky pre deti do dvoch rokov sú vo výške 43 EUR.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | utorok, 16. októbra 2018