V skratke o hoteli

Karibský hotel Be Live Collection Punta Cana je vhodný pre rodiny s deťmi aj pre páry. Reštaurácie ponúkajú tradičnú domácu aj medzinárodnú kuchyňu. Najlepším miestom na oddych je wellness centrum s množstvom procedúr.

Poloha

Luxusný hotel v tradičnom koloniálnom štýle sa nachádza priamo na pláži Playa Bávaro s chráneným koralovým útesom. Neďaleko sa nachádza niekoľko golfových ihrísk.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTELHotel Be Live Collection Punta Cana tvorí niekoľko dvoj- až  trojpodlažných viliek, v ktorých je celkovo k dispozícii 821 izieb. Hotel má vstupnú halu s 24-hodinovou recepciou, zmenáreň, bankomat, niekoľko reštaurácií a barov, obchody so suvenírmi, diskotéku, divadlo, spa, bazény, kasíno, práčovňu (za poplatok). Wi-Fi pripojenie je v spoločných priestoroch zdarma. REŠTAURÁCIEOkrem hlavnej reštaurácie môžete v rezorte využiť aj ďalších šesť a la carte reštaurácií – s medzinárodnou, mexickou, ázijskou, talianskou, americkou a brazílskou kuchyňou. V hoteli nájdete aj 9 barov – napríklad bar pri bazéne, snack bar alebo plážový bar. V ich ponuke nájdete tradičné nápoje aj karibské drinky. Príjemné posedenie je možné aj v kaviarni. BAZÉNYV areáli hotela je k dispozícii osem bazénov, pri ktorých sú ležadlá, slnečníky a uteráky zdarma. ŠPORT & ZÁBAVAPre hostí je k dispozícii fitnes centrum, tenis, stolný tenis, plážový futbal, aerobik, vodné pólo, kajak, šnorchlovanie aj lekcie potápania v bazéne. Za poplatok si môžete vyskúšať vodné športy ako windsurfing, vodné bicykle, kanoe, banán, katamarán, padák alebo vodný skúter. O zábavu počas dňa sa postarajú animačné programy. Navštíviť môžete tiež lekcie tanca.WELLNESS & SPAWellness centrum poskytuje procedúry ako lymfodrenáž a antistresová masáž. Využiť môžete tiež sauny, parné kúpele alebo vírivku. Služby wellness centra sú za poplatok.

Ubytovanie

Klimatizované izby sú vybavené sušičom na vlasy, telefónom, SAT TV, trezorom, minibarom a žehličkou. Majú vlastnú kúpeľňu a stropný ventilátor. Za poplatok môžete využívať internet. TYPY IZIEB•       Štandardné izby•       Junior Suite majú hydromasážnu vaňu

Stravovanie

Hotel ponúka hosťom služby all inclusive.Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu.Hostia majú možnosť večerať trikrát v a la carte reštauráciách – nutná rezervácia.Občerstvenie počas celého dňa Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii 24 hodín denne.* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

Deti môžu v hoteli Be Live Collection Punta Cana využívať detský bazén, ihrisko, miniklub a teen club. Za poplatok je k dispozícii opatrovanie detí.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s all inclusive, služby česky hovoriaceho delegáta.

Povinné doplatky

Poplatok za vstupnú kartu je vo výške 12 EUR. Servisné poplatky sú vo výške cca 530 EUR.

Upozornenie

Cena pobytov na 7 nocí je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S..

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | utorok, 25. septembra 2018