V skratke o hoteli

Atlantis Beach Towers ponúka svojim hosťom pestré možnosti športu a zábavy. Súčasťou komplexu je veľká morská lagúna, aquapark, množstvo reštaurácií a barov. Svoj pobyt pri mori môžete skombinovať aj s potápaním alebo hraním golfu.

Poloha

Atlantis Beach Towers je rozsiahly hotelový komplex stojaci priamo na piesočnatej pláži s lagúnou. Medzinárodné letisko Nassau je vzdialené cca 40 km.

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne.

Vybavenie, ďalšie služby

HOTEL Hotel Atlantis Beach Towers tvorí spolu 3415 izieb rozmiestnených v tropickej záhrade. Komplex má niekoľko častí – Royal, Coral Beach Towers, The Reef and Cove. K rezortu patrí aj lagúna so žralokmi. Wi-Fi je zdarma.  REŠTAURÁCIEK rezortu patrí 21 reštaurácií a 19 barov. Nájdete tu japonskú kuchyňu, typické juhoamerické jedlá s príchuťou Karibiku, steakhouse, čínske jedlá, vybrať si môžete aj taliansku reštauráciu alebo reštauráciu so stredomorskou kuchyňou. Navštíviť môžete aj bufetovú reštauráciu, barbecue alebo trochu netradičnú reštauráciu s dizajnom 50. rokov. Obedovať alebo večerať môžete aj v reštauráciách s otvorenou terasou. K dispozícii sú aj reštaurácie s rýchlym občerstvením ako hamburgery, hotdogy, panini, šaláty alebo zmrzlina.  BAZÉNY K dispozícii je 20 kúpalísk s bazénmi na plávanie a 11 unikátne prepojených relaxačných bazénov. Prístup do aquaparku je pre hotelových hostí zdarma.  ŠPORT & ZÁBAVA Hostia majú v cene vodné športy na pláži, loptové hry, fitnes centrum, lezeckú stenu, potápanie, 10 tenisových kurtov (aj s večerným osvetlením), 18-jamkové golfové ihrisko, vodný park Aquaventure (141 vodných atrakcií, tematické veže s toboganmi, mayská pyramída a chrám v originálnej veľkosti), delfinárium, akvárium, kasíno, výlety loďou v neďalekej marine. Na nákupy sa môžete vydať do štýlových butikov. WELLNESS & SPA Mandara spa ponúkajú procedúry, ktoré sú kombináciou balijských, európskych aj bahamských tradičných liečebných metód. Nájdete tu teplé aj studené bazéniky, sauny, súkromné salóniky, miestnosti na aromaterapiou, oddychové miestnosti alebo kaderníctvo.

Ubytovanie

Hotel ponúka v časti Atlantis Beach Tower ubytovanie v 423 komfortne vybavených izbách, ktoré sa nachádzajú v troch budovách. Izby Terrace majú kúpeľňu so sprchou a príslušenstvom, klimatizáciu, sušič vlasov, TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor, žehličku so žehliacou doskou, balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady. Výhľad na more je za doplatok.

Stravovanie

Ubytovanie v Atlantis Beach Towers je bez stravy. Hotel ponúka za doplatok raňajky a polpenziu. Jedlá sú podávané formou amerického bufetu a a la carte.

Pre deti

Atlantis Beach Towers má pre deti pripravené atrakcie vo vodnom parku, delfinárium, jazdu vo vodných kolesách po riečnej kaskáde s umelými vlnami. Detský klub je určený deťom od 3 do 12 rokov. V hoteli sa konajú aj kurzy varenia, karnevaly a animácie. V reštaurácii sa podáva detské menu a k dispozícii je detská stolička. Deti sa môžu zahrať na ihrisku, lezeckej stene, detskej dráhe s pretekárskymi autami. Nájdu tu tiež 13 počítačov, herňu, playstation. Hotel ponúka opatrovanie detí za poplatok.  VÝHODY PRE RODINY2 deti do 12 rokov zdarma.Vstup do vodného sveta Aquaventure zdarma.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, 7-krát ubytovanie bez stravy, transfery letisko – hotel – letisko, asistencia zástupcu partnerskej cestovnej kancelárie, vianočná a silvestrovská večera.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške cca 570 EUR na osobu. Odletová taxa je cca 25 USD na osobu.

Ostatné doplatky

Doplatok za raňajky je 25 EUR pre dospelú osobu a 13 EUR pre dieťa do 12 rokov.Doplatok za polpenziu je 74 EUR pre dospelú osobu a 37 EUR pre dieťa do 12 rokov.

Upozornenie

Cena je kalkulovaná v základnej triede economdy leteckej spoločnosti AIR BERLIN. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | štvrtok, 19. apríla 2018