Perex

Hotelový komplex Diamonds La Gemma Dell´ Est je obklopuje tropická záhrada s vodopádmi a výhľadom na Indický oceán. Rezort sa nachádza na pokojnej bielej pláži. V rezorte je 138 izieb, všetky s výhľadom na more.

Vybavenie a služby hotela

HOTEL :Terasovo vybudovaný hotel Diamonds La Gemma Dell‘ Est je situovaný na cípe ostrova Zanzibar. Ponúka kompletne vybavené centrum vodných športov, kúpele a niekoľko reštaurácií. V hoteli nájdete lobby, niekoľko barov, obdchod do suvenírmi, elegantné SPA. Wi-Fi pripojenie je zdarma.  REŠTAURÁCIE: Hotel má vnútorné aj vonkajšie reštaurácie. Pizzeria Coral Cove sa nachádza priamo na pláži. Podáva jedlá zo stredomorskej kuchyne, pizzu, šaláty a nápoje. Otvorená je od 20:00 do 22:00 hod. V klimatizovanej hlavnej reštaurácii Le Pavilion sa podávajú raňajky, obedy a večere. Jedlá sú zo stredomorskej a miestnej kuchyne, podáva tiež detské menu a vegetariánske špeciality. A la carte reštaurácia Sea Breeze sa nachádza na moste, ponúka menu s morskými špecialitami. Reštaurácia je otvorená v čase od 20:00 - 22:30 hod. Reštaurácia Beach Grill sa nachádza na pláži, otvorená je od 20:00 do 22:30 hod. Zvláštnosťou je reštaurácia postavená na chodúľoch v Indickom oceáne. Okrem reštaurácií sú v rezorte aj tri bary. BAZÉNYHotel má veľký bazén s oddelenou časťou pre deti.  ŠPORT & ZÁBAVAV rezorte je možnosť zahrať si tenis, volejbal alebo navštíviť fitnes. Zanzibar je ideálny na vodné športy, za poplatok sú k dispozícii katamarán, windsurfing, jachting alebo potápanie (PADI). Zábavu zabezpečujú animácie. WELLNESS & SPA: Elegantné spa Mvua využíva prírodné zdroje ako sú rastliny, kvety, soľ, obilniny, koreniny a nerafinovaný med. Procedúry sú založené na starovekej africkej, ázijskej a európskej tradícii. Masáže a procedúry sú za poplatok.

Poloha

Rezort Diamonds La Gemma Dell´ Est sa nachádza na severozápade ostrova Zanzibar v pokojnej oblasti. Letisko je vo vzdialenosti 55 kilometrov. Neďaleko je stredisko Nungwi s barmi a nákupnými možnosťami, ľahko dosiahnuteľné asi 15 minútovou prechádzkou po pláži.

Celková cena zahŕňa

letecká doprava z Viedne (príp. Bratislavy) • 7-krát (pri Silvestrovskom pobyte z Bratislavy 10-x) ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko - hotel - letisko a služby miestneho delegáta. Vybrané jarné termíny s odletom z Bratislavy na 8 nocí.

Ubytovanie

"V hoteli je 138 izieb vybavených klimatizáciou, ventilátorom, moskytiérou, telefónom, SAT TV, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a minibarom. Izby majú terasu s výhľadom na more.Typy izieb:Deluxe izby majú rozlohu 32 m2. väčšie Suity s rozlohou 70 m2 majú oddelenú obývačku a kuchynský kút.Villa club s butler servisom má 3 až 4 spálne s vlastným príslušenstvom. Obývacia časť (lounge) je spoločná."

Stravovanie

"Hostia môžu v hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est využiť služby all inclusive.Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu.PizzeriaVodné fajky. Vybrané alkoholické a nealko nápoje.Popoludní káva a čaj.MinibarA la carte je za doplatok* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť."

Celková cena nezahŕňa

servisné poplatky cca 420 EUR z Viedne, resp. cca 390 EUR pri odlete z Bratislavy • príplatok 24.12. a 31.12. jednolôžkové izby alebo iné typy izieb

Pre deti

V hoteli sú pripravené animácie pre deti aj teenagerov, detské menu a detský bazén.

Poznámka

Cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy O leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2019, Všetky práva vyhradené | utorok, 18. júna 2019