V skratke o hoteli

Idylický rezort zasadený v malebnom palmovom háji na jednej z nedotknutých častí pláže Ngapali, medzi vodami Bengálskeho zálivu a pohorím Rakhine Yoma. Vysoká miera súkromia, vynikajúca kuchyňa a prvotriedne služby robia z hotela ideálne miesto na únik zo zhonu všedných dní.

Poloha

Hotel leží v priamo na jednej z najznámejších pláži Mjanmarska.

Vybavenie, ďalšie služby

Šport: bazén so slnečnou terasou, požičovňa bicyklov; za poplatok možnosť rybolovu, výlety do okolia, golf na 9 jamkovom ihrisku (cca 20 min od hotela). Navyše knižnica, TV lounge, pozorovanie vtáctva. Spa: wellnes oáza s rôznymi druhmi masáží a procedúr (za poplatok).

Ubytovanie

28 priestranných drevených bungalovov postavených v tradičnom štýle. Ich rozmiestnenie v rozľahlej záhrade je zárukoumaximálneho súkromia. Kúpeľňa, kombinovaná obývacia časť so spálňou, klimatizácia, stropný ventilátor, vybavenie na prípravu kávy a čaju, trezor, súkromná terasa s ležadlami s výhľadom na pláž alebo okolitú prírodu. Duplex (70 m2) v druhom rade od pláže, s výhľadom na more, Seaview (70 m2) v druhom rade od pláže s výhľadom na more, Beach Front (70 m2) priamo pri pláži.

Stravovanie

Raňajky. REŠTAURÁCIE Reštaurácia na pláži (ázijská a stredomorská kuchyňa, čerstvé dary mora, ovocie a zeleninaz domácej záhrady), The Ungbin Bar (exotické kokteily), Pool Bar (občerstvenie počas dňa).

NAPOSLEDY ZOBRAZENÉ

CACK ŠARIŠ – je zapísaná v Živnostenskom registri č. 708-14581 | IČO: 37469096 | IČ DPH: 1023448294 | Námestie slobody 56, 083 01 Sabinov, Slovensko
Orgán dozoru: Slovenská obchodná inšpekcia, Inšpektorát SOI pre Prešovský kraj, Obrancov mieru 6, 080 01 Prešov | Informácie o ochrane osobných údajov

© CACK ŠARIŠ 2002 – 2018, Všetky práva vyhradené | , 25. februára 2018